Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Šeštadienis, 30 Sausis 2016 15:21

Augenis – Lietuvos tūkstantmečio vaikas

 

Gimnazija turi dar vieną Lietuvos tūkstantmečio vaiką! Juo tapo IIe klasės mokinys Augenis Vadluga. Kaip gimnazistas pelnė šį titulą, galite pamatyti sekmadienį (sausio 31 d.) 17.30 val. žiūrėdami LTV viktoriną „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

Augenis šiame žaidime dalyvavo šešis kartus ir tik sykį, būdamas penktokas, nepateko į finalą. Kas antri metai Augenis tampa tūkstantmečio vaiku – finale laimi jau trečią kartą. Prieš ketverius metus jis buvo tituluotas tūkstantmečio šeštoku, po dvejų metų tapo tūkstantmečio aštuntoku, o šiemet – Lietuvos tūkstantmečio dešimtoku. Nors visus varžovus Augenis įveikė jau tris kartus, jis ketina dalyvauti žaidime ir kitais metais.

Gimnazistas tikras viktorinos senbuvis – yra bendravęs su visais žaidimo vedėjais: Vaida Genyte, Žygiu Stakėnu, Dominyku Vaitiekūnu, Andriumi Rožicku, Robertu Petrausku, kaip LTV projekto nugalėtojas du kartus buvo pagerbtas Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

Augenis sako, kad jam smagu dalyvauti žaidime, ypač būna patenkintas, kai pavyksta nugalėti visus varžovus. Antroji vieta jam neteikia jokio džiaugsmo, greičiau nuliūdina, bet tik laikinai – iki kito žaidimo. Dabar gimnazistas yra laimingas, laimėjęs pagrindinį prizą – stiklinį nugalėtojo simbolį, planšetinį kompiuterį, galimybę apsilankyti „Escape Room“ Vilniuje, kvietimą į „Vichy“ vandens parką visai šeimai.

Augenis – pirmasis JBG antrokas, tapęs Lietuvos tūkstantmečio vaiku. Pernai gimnaziją baigęs Tautvydas Karvelis viktoriną laimėjo būdamas ketvirtokas. Tokių pergalių gali pasiekti ir daugiau mūsų gimnazistų. Tereikia užpildyti anketą, gerai atsakyti į pateiktus klausimus, tapti „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ žaidimo dalyviu ir pabandyti nugalėti.
augenis
augenis (2)
augenis (3)
augenis (4)
augenis (5)
augenis (6)
augenis (7)
1/7 
start stop bwd fwd