Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 04 Gruodis 2015 05:01

Matematikai vėl laimėjo taurę

 

Rūta ŠLIAŽKAITĖ, IIIf klasė

 

Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko 17-oji komandinė matematikos olimpiada profesoriaus Broniaus Grigelionio taurei laimėti. Joje varžėsi ir dvi Juozo Balčikonio gimnazijos komandos. Jaunesniųjų mokinių komandą sudarė Ugnė Glinskytė (Ic), Emilija Gabnytė (IId), Mantas Gaidamavičius (IIc), Tauras Bukelis (IIe), Daumantas Vizbaras (IIf), vyresniųjų – Dominykas Ruibys (IIId), Rūta Šliažkaitė (IIIf), Giedrius Balčas (IVa), Mantas Skačkauskas (IVa), Rugilė Narbutaitė (IVc).

Susirinkus visoms komandoms, matematikų laukė smagus Petro Vileišio gimnazijos mokinių pasirodymas, o tada – uždavinių sprendimas. Po pietų, kol buvo taisomi darbai, mokiniai klausėsi doc. dr. Romualdo Kašubos paskaitos „Apie kultūringus menkniekius“, o doc. dr. Antanas Apynis pasakojo apie uždavinių sprendimą.

Gimnazistus į Pasvalį lydėjusios mokytojos G.Juzulėnienė ir A.Petkevičienė taip pat dalyvavo paskaitose: doc. dr. Edmundo Mazėčio „Čevos ir Menelajo teoremos“, prof. dr. Eugenijaus Stankaus „Dar kartą apie tikimybes“, dr. Aivaro Noviko „Pastabumas sprendžiant nelygybes“ ir doc. dr. Juozo Šinkūno „Šis tas apie kvadratinį trinarį“.

Ištaisius olimpiados dalyvių darbus paaiškėjo, kad po vienerių metų pertraukos Broniaus Grigelionio taurė vėl mūsų gimnazijoje. Sveikiname nugalėtojus!