Priėmimas į gimnaziją

Renginiai būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook

Gatvės gimnastai liko patenkinti

 

Vytauto Žemkalnio gimnazijos mokinių parlamento kuratorė Renata Gataveckaitė dėkoja mūsų gimnazijai, direktoriui Raimondui Dambrauskui, pavaduotojai Danutei Sliosoraitei už suteiktą galimybę gimnazijos stadione surengti turnyrą „Street Workout Panevėžys 2015“. Pasak jos, renginys, kuriuo siekta suburti Panevėžio miesto gimnazistus, užsiimančius gatvės gimnastika, puikiai pavyko. Sėkmės paskatinti turnyro organizatoriai antrąjį jo etapą tikisi surengti taip pat mūsų gimnazijos sporto aikštyne pavasarį.

Čia galima rasti renginio nuotraukų bei vaizdo reportažų:

http://www.vs-foto.lt/2015-11-03-street-workout-panev%C4%97%C5%BEys.html

https://www.youtube.com/watch?v=3Uedkc4iMac&app=desktop