Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 01 Spalis 2015 16:22

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), siekdamas atkreipti dėmesį į mokytojo profesijos svarbą ir minėdamas 80-ąjį jubiliejų, Mokytojų dienos proga surengė fotosesiją „Mokytojo galia“.

Idėjos autorius LEU Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas Tomas Petryla teigia, kad 2015-ieji universitetui yra ypatingi – prabėgo 80 metų nuo tada, kai Lietuvos Respublikos Vyriausybė 1935 m. įsteigė pirmąją aukštąją pedagoginę mokyklą – dvimetį pedagoginį institutą. „Nuo pat LEU įsteigimo mokytojo profesija visuomenėje buvo viena garbingiausių. Keičiantis laikotarpiams, keitėsi ir mokytojo profesijos supratimas, tačiau ši profesija šiandieninėje visuomenėje išlieka labai svarbi. 10 jaunosios kartos mokytojų, kurie dalyvavo fotosesijoje „Mokytojo galia“, simbolizuoja naująją mokytojų kartą, pasiryžusią ugdyti jaunąją kartą“, – kalba LEU atstovas, šia socialine akcija skatindamas visuomenę susimąstyti apie mokytojo profesijos svarbą šiandien ir ateityje.

Vilniaus licėjaus biologijos mokytojas Simas Ignatavičius, vienas iš socialinės akcijos dalyvių, mano, kad būtina atkreipti jaunų žmonių dėmesį į pedagogo darbą. „Svarbu, kad kuo daugiau jaunų profesionalų pasirinktų šią profesiją ir tokiu būdu praturtintų lietuvišką mokyklą“, – sako pedagogas.

Šalčininkėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ana Banelytė tikina, kad dirbdama mokykloje nuolat susiduria su įvairiais iššūkiais, kurie padeda atrasti save. „Kai žmogus dirba mėgstamą darbą, negalvoja apie prestižą. Jis paprasčiausiai nori, kad darbas būtų vertinamas. Svarbu savo veikloje atrasti prasmę. Mes, mokytojai, ugdome jaunąją kartą ir esame atsakingi už tai, kad mokiniai užaugtų gerais žmonėmis“, – teigia LEU absolventė.

 

Tarptautinė mokytojų diena minima spalio 5 d.

Algis_Bitautas
Ana_Banelyte
Asta_Sarockaite
Gintautas_Rimeikis
Grazvydas_Kaskelis
Indre_Kuslyte
Liucija_Puraite
Mantas_Karanauskas
Mindaugas_Nefas
Simas_Ignatavicius
01/10 
start stop bwd fwd