Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 18 Sausis 2010 17:08

Įsteigta  Z. Mockutės atminimo premija

Kasmet Juozo Balčikonio gimnazijoje vyksta meninio skaitymo konkursas. Ne vienerius metus šio konkurso nugalėtojai yra atstovavę Panevėžiui respublikiniame konkurse, tapę jo laureatais. Visada nuoširdžiai, kūrybingai su skaitovais dirbdavo mokytoja Zita Mockutė, praėjusiais metais išėjusi Amžinybėn. Ji mokėjo įkvėpti, uždegti, išklausyti ir pamatyti kiekvieną savo mokinį.

Zita Mockutė gimė Rusijoje, Irkutske. 1987 m. Vilniaus universitete baigė lietuvių kalbos ir literatūros specialybės kursą, įgijo filologo dėstytojo kvalifikaciją. Nuo 1990 m. iki pat mirties  mokytoja dirbo Panevėžio J.Balčikonio gimnazijoje.

Nuo šių metų buvusių gimnazistų iniciatyva įsteigta mokytojos Zitos Mockutės premija Juozo Balčikonio gimnazijos meninio skaitymo konkurso laureatams. Konkursas įvyks sausio 25 d.  Paskatinamosiomis dovanomis bus apdovanoti visi prizininkai, o likusios surinktos fondo lėšos bus skirtos mokslo metų gale organizuojamoms gabiausių gimnazistų literatūrinėms išvykoms finansuoti.

Idėja  įsteigti fondą Zitos Mockutės atminimui kilo kaip padėka už jos įskiepytą meilę literatūrai, pagarbą knygai ir žmogui, nes ji, anot jos auklėtinių, „mokė ne tik literatūros, bet ir atskleidė svarbiausias gyvenimo vertybes, suprato jaunų, kartais sunkiai sutramdomų žmonių kalbą ir nuoširdžiu bendravimu  šildė visus“.

Maloniai kviečiame visus buvusius „balčikoniečius“ palaikyti šią iniciatyvą ir prisidėti prie piniginio fondo. Net ir nedideliu  indėliu Jūs galite padėti įgyvendinti prasmingą idėją.  Pinigus iki sausio 22 d. prašytume pervesti į žemiau nurodytą Juozo Balčikonio gimnazijos tikslinę sąskaitą:

                      Gavėjas: Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
             Kodas: 190419796
             Sąsk. numeris: LT42 7300 0100 0238 8798
             Paskirtis: Zitos Mockutės premija

                                                                             

Koordinatoriai:

Saulius Pauliukas, tel. 8 610 69195

Ugnė Jašinskaitė, tel. 8 887 55874