Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 29 Kovas 2015 13:08

Iš olimpiados – su medaliu

 

IIIc klasės gimnazistas Georg Košel, respublikinėje vokiečių kalbos olimpiadoje laimėjęs trečiąją vietą, buvo apdovanotas bronzos medaliu bei Švietimo ir mokslo ministerijos diplomu. Georgo pergalė įspūdinga, nes vokiečių kalbos kaip antrosios užsienio kalbos jis mokosi tik trejus metus.

Konkurencija buvo didelė. Į olimpiadą, kuri vyko Šilutės pirmojoje gimnazijoje, suvažiavo 36 mokiniai iš įvarių Lietuvos gimnazijų: Vilniaus jėzuitų, Kauno jėzuitų, Vilniaus licėjaus, VšĮ „Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje“ (AISV) bei kitų. Pasak Georgo, dalyviai jaudinosi, tačiau didelės įtampos nebuvo, nes Šilutės gimnazija maloniai priėmė svečius, sukūrė jaukią atmosferą,  moksleiviai tarpusavyje šiltai bendravo.

Olimpiada vyko dvi dienas. Pirmąją reikėjo pristatyti namų darbą tema „Kitos šalys, kiti papročiai“. Georgo darbas pelnė aukštą įvertinimą. Jis nesunkiai atsakė į klausimus ir nustebino komisiją. Dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis suteikė gerai atliktas rašto darbas. Antrąją dieną olimpiados dalyviai varžėsi komandomis, diskutavo. Ir čia Georgui sekėsi puikiai.

„Esu be galo laimingas. Dėkoju savo mokytojai Aurelijai Tvarkūnienei už man skirtą laiką ir džiaugiuosi, kad sugebėjau prisidėti prie mūsų gimnazijos vardo garsinimo“, - sakė Georgas.