Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 19 Kovas 2015 07:34

Jauna kūrėja neieško lengvo kelio

 

Gintaras GRIGAS, mokytojas

 

Gimnazijos skaitykloje tęsiasi graži tradicija – čia savo parodas rengia jauni kūrėjai. Trečiadienį pirmąją personalinę grafikos darbų parodą pristatė prieš trejus metus Panevėžio dailės mokyklą baigusi mūsų gimnazijos 4b klasės mokinė Ema Masilionytė. Parodos atidaryme dalyvavęs jaunosios menininkės klasės vadovas Egidijus Miknevičius pasidžiaugė jaunos kūrėjos branda, kryptingu ėjimu pasirinktu keliu. Anot lietuvių kalbos mokytojo, Ema parodoje eksponuoja daug portretų, tačiau jie nėra tiesiog fotografijos ar tikro gyvenimo kopija – menininkė sugeba sukurti naują tikrovę, portretuose atskleisti žmonių charakterius, dvasines būsenas.

Jaunoji grafikė pristatė save kaip žmogų, gyvenantį menu, besistengiantį į pasaulį pažvelgti savaip. Ema nuodugniai paaiškino sausos adatos techniką, kuria atlikti visi trylika A4 formato darbų, pademonstravo grafikos klišes, nuo kurių atspaudžiami sausos adatos estampai. Sąmoningai pasirinkusi šią sudėtingą giliosios grafikos techniką autorė juokais paaiškino, kodėl taip daranti: jai atrodo per daug paprasta eiti lengviausiu keliu. Dailės mokytojas Gintaras Grigas taip pat pagyrė jaunąją grafikę ir akcentavo, kad tokį efektingą rezultatą gali pasiekti tik labai valingas, darbštus, užsispyręs žmogus.

Kviečiame besidominčiuosius menu ateiti į mūsų gimnazijos skaityklą pamatyti šią unikalia technika atliktų darbų parodą.

 

1
102_3596
102_3598
102_3600
102_3602
102_3604
102_3608
102_3612
102_3614
102_3616
102_3617
01/11 
start stop bwd fwd