Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 15 Kovas 2015 16:17

Ateitininkai šventė valstybės jubiliejų

 

Irena BIKULČIENĖ, gimnazijos ateitininkų vadovė

 

Kovo 11-osios, Nepriklausomybės atkūrimo dienos, šventę ateitininkai pradėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas. Po to kartu su skautais, savanoriais, politiniais kaliniais, kitais panevėžiečiais patraukė į Laisvės aikštę, kur vyko iškilminga vėliavos pakėlimo ceremonija. Džiugu, kad 25-asis nepriklausomybės pavasaris į Laisvės aikštę sukvietė tiek daug jaunų žmonių, kurie vėliau dalyvavo pilietinėje akcijoje „Apjuoskime Laisvę“: aikštė buvo apjuosta 243 metrų ilgio ir 7 metrų pločio trispalve.

Po to visi ateitininkai susirinko į Juozo Balčikonio gimnazijoje vykusią konferenciją, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti. Į šventinį renginį atvyko beveik visų Panevėžio krašte veikiančių ateitininkų kuopų atstovai – iš Pandėlio, Kupiškio, Panevėžio M.Karkos pagrindinės mokyklos, A.Lipniūno progimnazijos, „Minties“, K.Paltaroko, J.Miltinio gimnazijų. Konferenciją pradėjome Lietuvos Respublikos himnu. Šventinį renginį vedė mūsų gimnazijos kuopos nariai Raminta Dirsytė (IIa) ir Matas Maumėnas (IIg). Kiti kuopos nariai deklamavo eiles apie apie Lietuvą, o Justina Šimonytė (IId) atliko liaudies dainą „Saulala raudona“ .

Ateitininkus su Laisvės pavasariu sveikino gimnazijos direktorius R.Dambrauskas, vyskupas emeritas J.Kauneckas, vyskupas L.Virbalas, Panevėžio krašto ateitininkų dvasios vadas kunigas G.Jankūnas, ateitininkų federacijos pirmininkas V.Vaičaitis, moksleivių ateitininkų sąjungos valdybos narė G.Stakėnaitė. Po sveikinimų pranešimą apie moralę skaitė kunigas G.Jankūnas.    

Po kavos pertraukos atėjo laikas atlikti svarbiausią darbą – išklausyti trejų metų Panevėžio krašto ateitininkų (PKA) ataskaitą ir išrinkti naująją PKA valdybą. Išklausius krašo ateitininkų valdybos pirmininkės I.Bikulčienės ataskaitą, į naująją valdybą buvo ištinkti patys aktyviausi mūsų gimnazijos ateitininkai: Justina Šimonytė, Matas Maumėnas, Mindaugas Ilickas ir kuopos globėja I.Bikulčienė. 

 

DSC_0440
DSC_0465
DSC_0495
DSC_0502
DSC_0524
DSC_0538
DSC_0549
DSC_0551
DSC_0552
DSC_0561
DSC_0566
DSC_0572
DSC_0627
DSC_0630
DSC_0691
01/15 
start stop bwd fwd