Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 15 Kovas 2015 16:11

Būsimieji gimnazistai tapo tyrėjais

 

Indrė BAUBONYTĖ, IIIc klasė

 

Kovo 4-ąją gimnazijoje sulaukėme būrio aštuntokų, kurie kitamet galbūt ateis mokytis į mūsų mokyklą. Čia pirmą kartą vyko Tyrėjo popietė būsimiems gimnazistams, pakviestiems susipažinti su galo įdomia gamtininko praktiko veikla ir pamatyti, ką mūsų gimnazistai veikia praktinių pamokų metu.

Biologijos, fizikos, chemijos ir biotechnologijų kabinetuose moksleivių laukė įvairios praktinės užduotys ir tiriamieji darbai. Mokiniai, suskirstyti į komandas, biologijos kabinete tyrė angliavandenius, mokėsi dirbti mikroskopu, šėrė plėšriausią biologijos kabineto gyventoją musėkautą, chemijos kabinete, naudodami cheminius, natūralius indikatorius, ištyrė bazinius ir rūgštinius tirpalus, biotechnologijų kabinete nustatė kopūstų, pieno, kefyro, kokakolos rūgštingumą, o fizikos kabinete mokytojai su asistentais įrodė, kad net šakutės gali turėti sparnus, kad tvirčiausios rožės dūžta ir kad bananu galima įkalti vinį.

Svečiai labai aktyviai ir linksmai atliko laboratorinius darbus, bendravo su mūsų gimnazistais, visos popietės metu noriai atsakinėjusiais klausimus, padėjusiais atlikti užduotis ir pasakojusiais apie gimnazijos gyvenimą. 

Atlikusių visus darbus būsimų gimnazistų aktų salėje laukė direktorius Raimondas Dambrauskas. Jis papasakojo apie gimnaziją, jos istoriją, atsakė į mokiniams nerimą keliančius klausimus apie stojimą, renginius, šventes, sunkumus.

Tikimės, jog Tyrėjo popietės dalyviams įgyta nauja patirtis bus naudinga toliau einant gamtos tyrinėjimo keliu, kad pažintis su gimnazija ir jos bendruomene sužadins norą tapti jos dalimi ir kad gimnazijoje susitiksime kitų metų rugsėjį.

 

1
100_0650
100_0663
100_0672
100_0679
100_0682
100_1553
100_1555
100_1575
100_1588
01/10 
start stop bwd fwd