Priėmimas į gimnaziją

Informacija apie priėmimą 2020-2021 m.m.
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 11 Kovas 2015 21:40

Chorų kovos buvo smagios ir skambios

 

Patricija TAURAITĖ, IId klasė

 

Viskam būna pirmas kartas. Pirmas kartas išaušo ir antrokų chorų karams, skirtiems Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – paminėti. Renginį pradėjome iškilmingai sugiedodami mokyklos himną. Kai mokyklos direktorius Raimondas Dambrauskas bei mokytoja Danutė Šulcienė visus pasveikino ir papasakojo, ką jiems reiškia Kovo 11-oji, prasidėjo pirmoji chorų karų dalis – prisistatymas. Visi chorai turėjo padainuoti dainą, kuri, jų manymu, geriausiai atspindi klasę. Dainininkai buvo vertinami už originalumą, nuotaiką, sceninę išvaizdą bei energingumą.

Sudainavę prisistatymų dainas turėjome dešimties minučių pertrauką, kad galėtume pasiruošti antrajai daliai – atlikti patriotinę dainą. Šioje dalyje dainos privalėjo būti lietuviškos, chorai turėjo parodyti savo tautiškumą ir patriotizmą. Prieš prasidedant antrokų pasirodymams, visus nustebino aštuonių gimnazijos mokytojų choras. Sudainavę lietuvių liaudies dainą „Ant kalno karklai“ mokytojai nusipelnė garsių plojimų. Originalumo nestigo ir antrokų chorams: patriotinės dainos buvo atliekamos ir a capella, ir kaitaliojant ritmą, ir netgi šokant.

Kai vertinimo komisija išėjo pasitarti, dainininkams ir žiūrovams nuobodžiauti neteko. Pirmiausia direktorius įteikė padėkos raštus įvairių dalykų olimpiadų miesto etapo prizininkams, o paskui visa aktų salė suskambo nuo jungtinio antrų klasių choro balsų.

Ir štai atėjo nekantriai laukta akimirka –  buvo paskelbti chorų karų nugalėtojai. Trečioji vieta skirta IIa klasės chorui. Jis apdovanotas ir už smagiausią nuotaiką bei originaliausią akompanimentą. Geriausia choro vade paskelbta IIa klasės chorui vadovavusi Izabelė. Antrąją vietą pelnė ir už geriausią sceninę išvaizdą apdovanotas IIc klasės choras. Na, o chorų karus laimėjo IId klasė. Nugalėtojams atiteko saldumynai bei taurė. Renginį baigėme visi kartu sudainavę dainas „Mano kraštas“ bei „Mūsų dienos kaip šventė“.  Sveikiname visas antrąsias klases ir dėkojame joms už nepamirštamą reginį!

 

1
bendra10
bendra12
bendra2
bendra5
bendra6
bendra7
bendra8
bendra9
Cklasei8
DSCF4240
DSCF4249
DSCF4269
DSCF4315
DSCF4318
DSCF4338
DSCF4381
01/17 
start stop bwd fwd