Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2015 09:20

Trispalvė iš Lietuvos Prezidentės rankų

 

Raimonda DUNAUSKIENĖ, Rima MINGAILIENĖ, mokytojos

 

Mūsų gimnazijos rengiamas Dainų festivalis tapo šių metų akcijos „Vasario 16-ąją švęsk išradingai“ nugalėtoju. Vasario 24 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė už išradingiausias iniciatyvas, originalų ir šventišką Valstybės atkūrimo dienos paminėjimą apdovanojo 20 bendruomenių, tarp jų – ir Juozo Balčikonio gimnaziją.

Iškilmingą renginį Prezidentūros Baltojoje salėje pradėjo talentingosios mūsų gimnazistės Justina Šimonytė (IId) ir Aleksandra Kubiliūtė (IVb). Jų atliekama Domanto Razausko daina „Tarp juodų ir baltų debesų“, pritariant kanklėms, skambėjo šiltai, jautriai, nuoširdžiai. Prezidentė padėkojo už istorinės atminties saugojimą, tradicijų ir meilės Lietuvai puoselėjimą, pasidžiaugė tautos vienybe, palinkėjo didžiuotis Tėvyne, branginti laisvę, rengtis Valstybės 100-mečio jubiliejui.

Džiaugiamės turėję galimybę nusifotografuoti su Lietuvos Prezidente, pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Gera, kad esame įvertinti, pavadinti gražiausiai dainuojančia gimnazija, gebančia rengti solidžias šventes. Tikimės, dovanotoji trispalvė skatins mūsų bendruomenę prasmingiems darbams ir ateityje.

 

1
2
3
4
5
6
1/6 
start stop bwd fwd