Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 24 Vasaris 2015 11:29

Tautvydui – žynio titulas

 

Austėja SKUDAITĖ, IIIa klasė

 

Vasario 13 dieną Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje vyko dvidešimtasis respublikinis „Žynio“ konkursas, kuriame varžėsi 34 gabiausi mokiniai iš visos Lietuvos. Džiugi naujiena, kad dvidešimtuoju žyniu paskelbtas mūsų gimnazistas Tautvydas Karvelis!

Tautvydas jau yra laimėjęs ne vieną Lietuvoje organizuojamą protingų žmonių konkursą, o po šio galės didžiuotis vadinamas ir žyniu. Nuoširdžiai sveikiname jį, didžiuojamės ir laukiame dar daugiau pergalių!

„Žynio“ konkursas vyksta kasmet, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Konkurso organizatoriai džiaugiasi, kad būtent švenčiant Vasario 16-ąją į Lizdeikos gimnaziją susirenka gabūs moksleiviai, nes tai pilietiškumo, laisvės ir nepriklausomybės šventė, simbolizuojanti stiprybę ir viltį, skatinanti branginti savo tapatybę, ugdanti  pilietiškumą ir ryšį su gimtąja žeme.

 

Apie „Žynio“ konkursą daugiau skaitykite:

 

http://www.lizdeika.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=686:dvideimt-kart-rinkosi-gabiausi-mokiniai&catid=1:bendra


http://manoradviliskis.lt/naujiena/radviliskio-lizdeikos-gimnazijoje-jau-dvidesimtaji-karta-surengtas-lietuvos-mokiniu-konkursas-zynys