Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 31 Gruodis 2014 18:45

Paaiškėjo protų kovų nugalėtojai

 

Jokimas TAMULIONIS, IIIa klasė

 

Prieš pat atostogas įvyko didysis žiemos sezono „Protenio lygos“ superfinalas. Geografijos kabinete susikovė 10 komandų iš įvairių gimnazijos klasių. Siekdami pergalės gimnazistai dvi valandas septyniuose turuose rodė savo protą ir sugebėjimus.

Superfinalo žaidime iš karto į priekį šovė dvi komandos – „Svie(s)to lygintojai“ (Akvilė Šiaučiūnaitė (Ib), Rokas Steponavičius, Marius Urbelis, Karolis Petronis (IIb), Gabrielius Grubinskas (IVg)) bei „A-mol“ iš IIIa klasės (Audronė Zutkytė, Vita Laimikytė, Rūta Marozaitė, Adomas Gudelis ir Kazimieras Simaška). Atkakli kova paskutiniame ture baigėsi trečiokų pergale pusės taško skirtumu, tačiau bendrojoje įskaitoje šios komandos užėmė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas. Bendrosios įskaitos nugalėtoja tapo komanda „+-OK“ iš IIId klasės (Ieva Kiškytė, Diana Pavlovaitė, Vaida Balčėtytė, Paulius Petrauskas ir Martynas Stirneckas).

Oganizatoriai labai dėkoja visiems dalyviams, kurie nepatingėjo lapkričio ir gruodžio antradieniais bei ketvirtadieniais po pamokų gvildenti sunkiausius klausimus, direktoriui ir gimnazijos mokinių parlamentui, kurie įsteigė prizus protų kovų nugalėtojams. „Protenio lyga“ grįš jau vasario pradžioje, apie registraciją pranešime iš anksto.

1
2
3
4
5
6
1/6 
start stop bwd fwd