Antradienis, 16 Gruodis 2014 19:14

ISM ambasadoriai pasirengę patarti

 

Mūsų gimnazistai Gabija Nainytė (4c), Jonas Ūsas (4d) bei Urtė Jakubauskaitė (3f), dalyvavę ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto ambasadorių susitikime, daug sužinojo apie reikalavimus stojant į šį universitetą, apie studijų programas, dalyvavo verslo simuliacijoje, įgijo naujų žinių.

Praėjo mėnuo po šio susitikimo ir dabar ISM ambasadoriai, apsvarstę savo galimybes, surinkę nemažai informacijos apie ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą, yra pasiruošę rimtai kibti į darbus – pasidalinti savo patirtimi su visais gimnazistais. Jei turite klausimų, susijusių su ISM universitetu, drąsiai kreipkitės! Ambasadoriai gali suteikti įvairios informacijos apie studijų programas, stipendijas, tarptautinių studijų galimybes.

Gabija Nainytė, 4d, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ;

Urtė Jakubauskaitė, 3f, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ;

Jonas Ūsas, 4d, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ;

Mantas Satkevičius, 4c, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .