Priėmimas į gimnaziją

Informacija apie priėmimą 2020-2021 m.m.
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 14 Gruodis 2014 18:22

Studentai drąsino ateitininkus

 

Irena BIKULČIENĖ, ateitininkų vadovė

 

Gruodžio 5 d. gimnazijos ateitininkai surengė susitikimą su studentais, kurie jau yra baigę mūsų gimnaziją ir studijuoja įvairiuose universitetuose. Ateitininkai norėjo kuo daugiau sužinoti apie studijas, jų įvairovę ir pasirinkimo galimybes. Į susitikimą atvyko Ateitininkų federacijos pirmininkas VU Teisės fakulteto docentas dr. Vaidotas Antanas Vaičaitis, VDU Muzikos akademiją baigęs smuikininkas Vytautas Strioga, VU lietuvių filologiją baigusi Monika Žydeliūnaitė, VDA studijuojanti Martyna Bikulčiūtė ir visai neseniai mūsų gimnaziją baigusios studentės ateitininkės Laura Užusienytė, Svajūnė Goštautaitė, Domantė ir Dovilė Bikulčiūtės.

Visi svečiai labai įdomiai kalbėjo apie savo studijas, jų pasirinkimo kelią. Patirtis parodė, kad daugelis į norimą ir svajotą specialybę nepateko, teko rinktis kitus mokslus. Tačiau gimnazijos ateitininkai išgirdo ir padrąsinančių žodžių: niekada nevėlu keisti studijas, tik svarbu žinoti, ko nori, ir kad tai, ką darai, patiktų.

1
2
3
4
5
6
1/6 
start stop bwd fwd