Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 21 Spalis 2014 14:02

Kūrybinių-projektinių darbų konferencijoje – antrokų darbai

 

Renata BURBAITĖ, mokytoja

 

Spalio 14 d. gimnazijoje įvyko tradicinė kūrybinių-projektinių darbų konferencija, kurioje antrokai pirmokams pristatė 6 geriausius praėjusių mokslo metų darbus.

IIf klasės mokinė Rūta Šliažkaitė parodė, kad fizika yra, nors ir nelengvas, bet labai įdomus mokslas. IIe klasės mokinė Ieva Šešetaitė domėjosi, kaip lietuviai tremtyje švęsdavo šventes. Atlikusi darbą Ieva padarė išvadą, kad lietuviškos šventės padėjo išsaugoti tikėjimą ir viltį. IIc klasės mokinė Paulina Sidaugaitė sukūrė „Skambančius ornamentus”, perkėlusius klausytojus į pasaulį, kuriame veikia magijos dėsniai.

IIf klasės mokinė Kamilė Butkutė tyrė dantų pastų įtaką dantų emalio baltumui ir tvirtumui. Atlikusi daugybę eksperimentų, mergina nustatė, kad mūsų dantims tinkamiausia yra lietuviška pasta „Ecodenta“. IIa klasės mokinė Raminta Dirsytė pristatė tapybos kompoziciją „Požiūris“ ir su klausytojais pasidalino savo kūrybiniais ieškojimais.

IIc klasės mokinys Gytis Krisiūnas informacinių technologijų kūrybinį-projektinį darbą pasirinko norėdamas išmokti programuoti. Atlikdamas darbą, Gytis ne tik išmoko programavimo pradmenų, bet ir susipažino su kompiuterinio žaidimo kūrimo ypatumais.

Konferencijos darbą apibendrino direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Dyburienė, darbų autorius ir konferencijos vedėjus padėkos raštais apdovanojo gimnazijos direktorius R.Dambrauskas.

IMG_0004
IMG_0007
IMG_0008
IMG_0010
IMG_0012
IMG_0016
IMG_0017
1/7 
start stop bwd fwd