Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook

KALĖDINIAI SVEIKINIMAI JUOZO BALČIKONIO GIMNAZIJOS BENDRUOMENEI

Mokytojas, gimnazijos muziejaus vadovas Vytautas BALIŪNAS:

Aš mokiausi dar vokiečių laikais ir tuomet mokiniai būdavo išleidžiami kalėdinių atostogų, tačiau atėjus rusams jos buvo uždraustos. Žinoma, mokiniai vis tiek švęsdavo, nors ir slaptai. Jei  Kalėdos būdavo darbo dieną, o ne savaitgalį, kai kurie moksleiviai paprasčiausiai pasilikdavo namuose, taip protestuodami prieš esamą santvarką, o mokytojai privalėdavo juos dėl to nubausti.

Na, o Naujieji metai sovietmečiu buvo pati didžiausia šventė. Mokykloje vykdavo karnavalai, puotos. Turėdavome ateiti pasipuošę įvairiomis kaukėmis ar kostiumais. Būdavo ir skrajojantis paštas. Šokių metu mokytoja, pasidabinusi paštininkės kepure, nešiodavo mums laiškus iš šio pašto. Visi šokėjai privalėdavo segėti numerėlius, nes naujametį paštą siųsdavo „skaičiams“, t.y. kiekvienas mokinys turėdavo savo numerį, pagal kurį gaudavo laiškus.

Gimnazijos dvyliktokams linkiu gerai baigti mokyklą, sėkmės ateityje. Kitiems – darbštumo, pagarbos, meilės Tėvynei, patriotizmo, kurio šiuo metu Lietuvoje labai stinga. Mokyklos žurnalistams linkiu turiningo internetinio puslapio ir sėkmės.

Gimnazijos pirmokai dvynukai Marijus ir Nerijus JURKŪNAI Kalėdų seneliui laiško dar neparašė (sakė, kad krizė – reikia taupyti laiką!), bet, jų manymu, ir rašyti jau nebeverta, nes vaikystėje niekada negaudavę to, ko prašydavę laiške. Vaikinai džiaugiasi jau pajutę ateinančią Kalėdų dvasią, nors kalėdinio simbolio – mandarinų – dar nespėjo atsivalgyti. Marijus ir Nerijus gimnazijos bendruomenei linki susikaupimo ir meilės, kantrybės ir gerumo, nuoširdumo ir atvirumo.

 

 

 

Socialinė pedagogė Sigita ŠIMONIENĖ:

Šiltų akimirkų, išsipildančių svajonių tebūna dosnios šios šventės. Mylėti. Draugauti. Juoktis. Suprasti. Padėti. Užjausti. Pasveikti. Tikėti. Gyventi. Linkiu tai patirti kasdien ir dovanoti kitiems. Su šventom Kalėdom!

 

 

 

Kūno kultūros mokytoja Jolanta LELYTĖ:


Apkabinkite žvaigždes, pasaulį, žmones ir padovanokite Kalėdų paslaptį!..

 

 

 

 

Ryškiausias kopijuotojos Violetos MALINAUSKIENĖS prisiminimas iš vaikystės Kalėdų – kaime, lauke, puošiama eglutė. Ją puošdavo ne paprastais žaisliukais, o daržovėmis: burokėliais, morkomis. Kalėdų seneliu ji šventai tikėjo iki penktos klasės. „Šeimoje turime tradiciją – Kūčių vakarą iš po staltiesės traukiame šiaudą. Kurio ištrauktas šiaudas ilgiausias, tam ir metai bus sėkmingiausi“, - sakė ponia Violeta. Ji gimnazijos bendruomenei linki daugiau tarpusavio supratimo, šilumos, gerų metų ir, žinoma, gražių švenčių.

Buvusios gimnazistės Aušra ŠIŠKUTĖ ir Filomena JURGAITYTĖ:
Labas, gimnazija.
Naivu manyti, kad mes Tavęs pasiilgome. Tu tikrai nesi jaukiausia vieta pasauly, čia tikrai nesutiksi pačių šilčiausių ir geriausių mokytojų, sargo bei staliaus. Čia tikrai trūksta genialių kūrybingų žmonių...
Bet juk Tu spėjai mus pažinti per ketverius metus ir žinai, kad mes kuklinamės atskleisti savo šiltus jausmus Tau, todėl truputį pasislėpėm po sarkazmo kauke.
Žinok, niekas Tavęs neatstos, Tave prisiminsime su šypsenomis ir retkarčiais – džiaugsmo ašaromis.
Linkime Tau ir Tavo žmonėms šias šventes pasitikti atviromis širdimis, pilnomis gerumo akimis ir šiltomis šypsenomis. Iki pasimatymo...

„Kalėdos man visada asocijuojasi su vaikų grįžimu namo. Jau dvylika metų taip“, -  šypsosi raštinės vedėja Lina KAVALIŪNIENĖ. Artėjant Kalėdoms ji nori priminti mokiniams, kad mokytojai taip  pat yra žmonės su savomis problemomis, rūpesčiais, džiaugsmais. O mokytojams linki nepamiršti, kad ir mokiniai turi asmeninį gyvenimą. Ponia Lina visai gimnazijos bendruomenei linki gražių švenčių, darbingų naujų metų bei sveikatos. 

 

 

 Dailės ir braižybos mokytojas Gintaras GRIGAS:

Aš buvau vienas iš tų naivuolių, kurie Seniu Šalčiu tikėjo iki penktos, gal šeštos klasės. Ir įdomu tai, kad mano vaikystėje jis buvo ne Kalėdų senelis, o Senis Šaltis! Įsimintiniausia mano vaikystės kalėdinė dovana buvo odinės pirštinės. Atsikėlęs ryte labai nustebau jas radęs po egle. Vėliau paklausiau tėvų, kodėl Senis Šaltis pats man jų neįteikė, o jie man atsakė, kad aš jau buvau užmigęs, kai jis atėjo, todėl paliko po egle.

Linkiu gimnazijos bendruomenei kantrybės, ištvermės. Neįsileisti netikrumo ir baimės, kai aplink tiek pagundų ir negandų. Nesmerkti, neteisti, būti šviesuliu ir ta šviesa skleisti gerumą!

JBG „tiksliukas“ Tadas KARTANAS:

Kalėdos – šeimos šventė, todėl maloniausia, kai galiu jas švęsti kartu su visais artimaisiais. Idealios Kalėdos? Kiekvienos Kalėdos man yra išskirtinai idealios, nes tik per jas galiu paragauti mamos stebuklingojo grybų padažo... mmm... Linksmų švenčių!

Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Aušra BRUNEIKIENĖ:

 

 

 

Linkiu visai gimnazijos bendruomenei gerų metų, tarpusavio supratimo, laimės, sėkmės, džiaugsmo!


Gimnazijos mokinių parlamento prezidentė Greta GEDZEVIČIŪTĖ:

Tegul ypatingas laikas prieš šventas Kalėdas sušildo jūsų ir artimųjų širdis. Lai išsipildo jūsų nuoširdžiausi troškimai, o namuose visą šį kalėdinį laiką kvepia kepiniais, apelsinais ir eglute. Linkiu šventiniu džiaugsmu, gera nuotaika ir šypsena dalintis su visais, o savyje atrasti ramybę ir susikaupimą. Linkiu iki Naujųjų įgyvendinti visus planus bei grąžinti skolas, kad 2010 metai būtų tarsi naujas albumas, į kurį galėtumėte sudėti įsimintiniausias akimirkas. Jaukių, gražių jums švenčių!

 

 Bibliotekos vedėja Raisa JUREVIČIENĖ:

Su šventėmis, mielieji!!! Viltingų, sėkmingų, kūrybingų jums ateinančių metų. Tegul jie būna šviesūs, kupini meilės ir atjautos esantiesiems šalia. Linkiu kantrybės, nuoširdumo ir širdies šilumos.

 

Kalėdinius sveikinimus užrašė Šarūnas Nižinskas (IIIh kl.), Ieva Daužickaitė (IIe kl.), Justina Maciūnaitė (IIe kl.), Dovilė Gudavičiūtė (IIe kl.), Simona Voveriūnaitė (IIg kl.), Arnoldas Gatavynas (IIIh kl.), Karolis Steponavičius (IIIh kl.), Rūta Vaznonytė (IIe kl.), Greta Piaulokaitė (IIIh kl.).

 Arnoldo Gatavyno nuotraukos