Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 11 Balandis 2014 19:09

Jau trečioji Kamilės paroda

 

Ramutė KRASAUSKAITĖ, IIf klasė

 

Pirmąjį balandžio trečiadienį po šešių pamokų skaitykloje vyko Kamilės Krasauskaitės dailės darbų parodos atidarymas. Tai jau trečioji gimnazistės paroda mūsų gimnazijoje. Kamilė pristatė naujus savo darbus ir padėkojo mokytojams Linai Paužuolienei bei Gintarui Grigui už pagalbą kūrybiniuose ieškojimuose, o mokytojui Algimantui Koliniui – už jos darbų įamžinimą gimnazijos istorijos muziejuje.

Į parodos atidarymą susirinko gimnazijos bendruomenės nariai, kurie tikrai domisi ir žavisi Kamilės darbais, todėl netrūko padėkos bei pagyrimo žodžių. O Kamilė pasveikino savo mamą su gimtadieniu, dėkojo jai už palaikymą kuriant.

,,Kamilės darbuose atsispindi meilė gamtai ir šiluma“, - tvirtino visi dalyvavusieji parodos atidaryme. Tikimės, kad Kamilės paroda mūsų gimnazijoje dar ne paskutinė.

 

1
2
3
4
5
1/5 
start stop bwd fwd