Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 30 Kovas 2014 17:18

Kūrėjai atskleidė savo talentus

 

Inga BARAUSKAITĖ, Ie klasė

 

 Kovo 26-ąją gimnazijoje vyko tradicinis Panevėžio apskrities jaunųjų kūrėjų sambūris. Džiugu, jog  susirinko gimnazistų ne tik iš miesto gimnazijų (mūsų, „Minties“, 5-osios), bet ir iš rajono – Raguvos bei Velžio.

Pirmiausia aktų salėje stebėjome abiturientų sceninę kompoziciją pagal Sigito Gedos „Ak, vija, pinavija“ (režisavo teatro mokytoja Lilija Svalbonienė). Toliau renginys vyko skaitykloje. Gimnazijos himną atliko jo žodžių ir muzikos autorė trečiokė Donata Freigofaitė. Klausėmės jaunųjų kūrėjų (deja, šįmet tik merginų) eilėraščių ir prozos kūrinėlių. Buvo įdomu išgirsti, kaip gimnazisčių kūrybą vertina jų mokytojos. Mūsų gimnazijos pirmokė Justina Šimonytė, Lietuvos muzikos olimpiados 3-iosios vietos laimėtoja, atliko savo kūrybos instrumentinę pjesę „Audros etiudas“, trečiokė Aleksandra Kubiliūtė – ne tik mūsų gimnazijos, miesto, bet ir visos apskrities meninio skaitymo konkursų laureatė – gražiai skaitė Vytauto Bložės eilėraštį. Na, o didžiausias ovacijas pelnė mūsų trečiokai, pritariant klausytojams sudainavę Maironio „Eina garsas“. Visi  jaukiai šnekučiavomės gurkšnodami pavasarinę arbatą. Mokytojos Raimondos Dunauskienės paprašytas trečiokas Jonas pagrojo ir padainavo „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“.

Tikimės kitąmet vėl susitikti šiame tradiciniame kūrėjų sambūryje.

1
2
3
4
5
6
7
8
P1140464
1/9 
start stop bwd fwd