Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 25 Kovas 2014 16:44

Pirmokai aplankė J.Balčikonio gimtinę

 

Aušrinė MARINSKAITĖ, Id klasė

 

Paskutinė kovo savaitė mūsų gimnazijoje skirta lietuvių kalbai ir buvusiam gimnazijos direktoriui, kalbininkui Juozui Balčikoniui. Kovo 24 dieną būrys pirmųjų klasių mokinių išvyko aplankyti J.Balčikonio gimtinės – Ėriškių.

Nors tądien lijo, gimnazistų nuotaika buvo puiki. Kelionė neprailgo, greitai pasiekėme Ėriškius ir pirmiausia aplankėme kapinaites, kuriose palaidotas kalbininkas. Tuomet, sėdę į autobusą, nuvažiavome iki vietos, kur vaikystėje augo J.Balčikonis. Pro autobuso langus apžiūrėjome buvusios sodybos vietoje likusią seną kriaušę ir pastatytą stogastulpį bei išklausėme pasakojimo apie kalbininką.

Užsukome ir į Panevėžio rajono Ėriškių Juozo Balčikonio pagrindinę mokyklą, kurios pavadinimą malonu girdėti kiekvienam mūsų gimnazistui. Aplankėme nedideliame, jaukiame mokyklos pastate esantį muziejų, kuriame sukaupti įvairūs daiktai ir dokumentai, susiję su J.Balčikoniu ir mokyklos istorija.

Kelionės metu išgirdome daug nežinotų dalykų apie buvusį mūsų gimnazijos direktorių J.Balčikonį bei smagiai praleidome laiką.

 

1
2
3
1/3 
start stop bwd fwd