Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 18 Gruodis 2009 17:38
Straipsnis
2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai
Anglų k. olimpiados laimėtojai
Prancūzų k. (meninio vertimo) olimpiados laimėtojai
Rusų k. (meninio skaitymo) olimpiados laimėtojai
Geografijos olimpiados laimėtojai
Istorijos olimpiados laimėtojai
Fizikos olimpiados laimėtojai
Taikomosios ekonomikos olimpiados laimėtojai
Dailės olimpiados I turo prizininkai
Kūno kultūros olimpiados prizininkai
Matematikos olimpiados laimėtojai
Chemijos olimpiados laimėtojai
Biologijos olimpiados laimėtojai
Miesto informatikos olimpiados laimėtojai
Visi puslapiai

2009 m. gruodžio 10 d. gimnazijoje vyko Olimpiadų diena, o gruodžio 11 d. - miesto informatikos olimpiada. Sveikiname olimpiadų laimėtojus, džiaugiamės jų rezultatais, linkime sėkmės tolesniuose olimpiadų turuose.

Lietuvių kalbos - meninio skaitymo - olimpiados nugalėtojai

  1. Beatričė Mikšytė,  Ia klasė
  2. Rūta Vileišytė, Ib klasė
  3. Karolina Koženiauskaitė, Ie klasė
  4. Gretė Tvarkūnaitė, Ie klasė
  5. Adomas Jasiukėnas, Ig klasė
  6. Rasa Elmentaitė, IId klasė
  7. Rasa Samackaitė, IId klasė
  8. Monika Michalovskytė, IIe klasė
  9. Žygimantas Mackevičius, IIg klasė
  10. Modestas Karalevičius, IIIb klasė
  11. Simona Burbaitė, IIIc klasė
  12. Andrius Mingaila, IIId klasė
  13. Viktorija Jaškūnaitė, IIIe klasė
  14. Ieva Andrijauskaitė, IIIe klasė
  15. Karolina Jasevičiūtė, IIIf klasė
  16. Ervinas Janavičius, IIIg klasė
  17. Vaida Šeškaitytė, IIIg klasė
  18. Gintarė Šležaitė, IIIg klasė
  19. Julius Matuzevičius, IIIh klasė
  20. Lukas Červonikovas, IVa klasė
  21. Greta Gedzevičiūtė, IVb klasė
  22. Agnė Šileikaitė, IVc klasė
  23. Irma Liepinytė, IVh klasė

Šie gimnazistai perėjo į II turą ir dalyvaus gimnazijos meninio skaitymo konkurse. 

Anglų k. olimpiados laimėtojai

I gimnazijos klasė

  1. Kotryna Mikalauskaitė, Ia klasė, I vieta
  2. Marijus Varnas, Id klasė, II vieta
  3. Vytautas Tamošauskas, Ia klasė, III vieta
  4. Eimantas Skačkauskas, Ie klasė, IV vieta

 II gimnazijos klasė

  1. Vytautas Mėlynauskas, IIa klasė, I vieta
  2. Dominykas Skvernelis, IIc klasė, II vieta
  3. Inesa Ulichina, IIf klasė, III vieta
  4. Šarūnas Steckis, IIa klasė, IV vieta

 III gimnazijos klasė

  1. Artūras Kulšinskas, IIIb klasė, I vieta
  2. Eglė Genytė, IIIc klasė, II vieta
  3. Neringa Matelytė, IIIh klasė, III vieta
  4. Dinas Lipinskas, IIId klasė, IV vieta

 IV gimnazijos klasė

  1. Evelina Vilkaitė, IVa klasė, I vieta
  2. Marta Prokofjevaitė, IVc klasė, II vieta
  3. Gediminas Čerškus, IVh klasė, III vieta
  4. Raminta Uselytė, IVc klasė, IV vieta

 Prancūzų k. olimpiados (meninio vertimo) laimėtojai

  I gimnazijos klasė

  1.  Evelina Matekonytė, Ia klasė, I vieta
  2. Aušrinė Baltrūnaitė, Ia klasė, II vieta

II gimnazijos klasė

  1. Greta Monkevičiūtė, IIa klasė, I vieta
  2. Odeta Šlekytė, IIa klasė, II vieta
  3. Lijana Lepeškinaitė, IIa klasė, III vieta

Rusų k. olimpiados (meninio skaitymo) laimėtojai

  1. Rūta Vaznonytė, IIe klasė, I vieta
  2. Adomas Jasiukėnas, Ig klasė, II vieta
  3. Vesta Galentaitė, Ig klasė, III vieta
  4. Karolina Bartulytė, IId klasė, III vieta

Geografijos olimpiados laimėtojai

  1. Saulius Mikėnas, IIIh klasė, I vieta
  2. Lina Stasaitytė, IIIh klasė, II vieta
  3. Aušra Baublytė, IIIh klasė, III vieta

Istorijos olimpiados laimėtojai

I gimnazijos klasė

  1. Edgaras Stauryla, Ic klasė, I vieta
  2. Liudas Mažeika, Id klasė, II vieta
  3. Tadas Indriliūnas, Ig klasė, III vieta
  4. Šarūnas Špakovas, Ic klasė, IV vieta

IV gimnazijos klasė

  1. Dovilė Savickaitė, IVc klasė, I vieta
  2. Gabija Garbaliauskaitė, IVc klasė, II vieta
  3. Marta Prokofjevaitė, IVc klasė, II vieta
  4. Minara Matulionytė, IVb klasė, III vieta
  5. Goda Karazijaitė, IVe klasė, IV vieta
  6. Lina Vilemaitė, IVf klasė, IV vieta
  7. Vytautas Vaičikonis, IVd klasė, IV vieta

Fizikos olimpiados laimėtojai

I gimnazijos klasė

  1. Vaidotas Vaičeliūnas, Ig klasė, I vieta
  2. Antanas Kascėnas, Ic klasė, II vieta
  3. Nerijus Jurkūnas, Ia klasė, III vieta

II gimnazijos klasė

  1. Tomas Čerškus, IId klasė, I vieta
  2. Titas Sokolovas, IId klasė, II vieta
  3. Laurynas Gaušas, IIg klasė, III vieta

III gimnazijos klasė

  1. Vytenis Navalinskas, IIIe klasė, I vieta
  2. Marius Marinskas, IIIe klasė, II vieta
  3. Rokas Martinkus, IIIb klasė, III vieta

IV gimnazijos klasė

  1. Mantas Ragauskas, IVh klasė, I vieta

 Taikomosios ekonomikos olimpiados laimėtojai

III gimnazijos klasė

  1. Agnė Burneikaitė, IIIg klasė, I vieta
  2. Daumantas Kaziukonis, IIIa klasė, II vieta
  3. Remigijus Kėvelaitis, IIIa klasė, III vieta 

IV gimnazijos klasė

  1. Tadas Švedkauskas, IVa klasė, I vieta
  2. Martynas Samulionis, IVa klasė, II vieta
  3. Justinas Gataveckas, IVa klasė, III vieta

Dailės olimpiados I turo prizininkai

I-II gimnazijos klasės. Tapyba

  1. Justas Svirelis, IIf klasė, I vieta
  2. Viktorija Mikalajūnaitė, If klasė, II vieta
  3. Megė Cimbalaitė, IIa klasė, II vieta

 I-II gimnazijos klasės. Grafika

  1. Ieva Jasiukėnaitė, IIa klasė, I vieta
  2. Simona Labudytė, Ie klasė, II vieta
  3. Sandra Baltrašiūnaitė, IIg klasė, III vieta

III-IV gimnazijos klasės. Tapyba

  1. Rūta Kepalaitė, IVe klasė, II vieta
  2. Gabrielė Tėvainytė, IIIb klasė, III vieta

III-IV gimnazijos klasės. Grafika

  1. Greta Ginotytė, IIIe klasė, I vieta
  2. Laura Jackevičiūtė, IVf klasė, II vieta
  3. Elvina Lukoševičiūtė, IIId klasė, II vieta
  4. Simona Maldaikytė, IVa klasė, II vieta
  5. Karolina Ramanauskaitė, IIIc klasė, III vieta
  6. Augustas Makrickas, IIIb klasė, III vieta
  7. Justas Juzėnas, IIIa klasė, III vieta
  8. Dovydas Karosas, IIIe klasė, III vieta

Kūno kultūros olimpiados prizininkai

I gimnazijos klasė

  1. Eglė Pritulskytė, Ia klasė, I vieta
  2. Dovilė Stanikūnaitė, Ic klasė, II vieta
  3. Edgaras Kazokaitis, Ic klasė, III vieta

II gimnazijos klasė

  1. Andrius Rečiūnas, IIc klasė, I vieta
  2. Martynas Stukas, IId klasė, II vieta
  3. Paulius Tunkūnas, IIc klasė, III vieta

III gimnazijos klasė

  1. Eimantas Palionis, IIIc klasė, I-II vieta
  2. Monika Baltaitė, IIIg klasė, I-II vieta
  3. Titas Tamošiūnas, IIIb klasė, III-IV vieta
  4. Rugilė Šleiniūtė, IIIe klasė, III-IV vieta

IV gimnazijos klasė

  1. Ingrida Milkintaitė, IVh klasė, I vieta

Matematikos olimpiados laimėtojai

I gimnazijos klasė

  1. Antanas Kascėnas, Ic klasė, I vieta
  2. Edgaras Liberis, Ie klasė, I vieta
  3. Mykolas Jasponis, If klasė, II vieta
  4. Žilvaras Vasiliauskas, Ia klasė, III vieta
  5. Arnas Anciukevičius, Ig klasė, IV vieta
  6. Arnoldas Mickevičius, Ig klasė, IV vieta

II gimnazijos klasė

  1. Monika Andrijauskaitė, IIa klasė, I vieta
  2. Greta Jarockytė, IId klasė, I vieta
  3. Greta Juknaitė, IId klasė, I vieta
  4. Karolina Šlikaitė, IId klasė, I vieta
  5. Tadas Bučiūnas, IIa klasė, II vieta
  6. Šarūnas Samas, IIb klasė, II vieta
  7. Agnė Balčiūnaitė, IId klasė, II vieta
  8. Indrė Minkevičiūtė, IIg klasė, II vieta
  9. Rimantė Jarockytė, IIc klasė, III vieta
  10. Jurgis Aukštikalnis, IId klasė, III vieta
  11. Ignas Kurklietis, IIa klasė, IV vieta
  12. Vaiva Ginotytė, IIc klasė, IV vieta
  13. Paulius Černiauskas, IId klasė, IV vieta
  14. Rasa Šimonytė, IId klasė, IV vieta

III gimnazijos klasė

  1. Donatas Kučinskas, IIIb klasė, I vieta
  2. Vytenis Navalinskas, IIIe klasė, II vieta
  3. Daumantas Stanikūnas, IIIe klasė, III vieta
  4. Birutė Klemkaitė, IIIf klasė, III vieta
  5. Milda Masilionytė, IIIa klasė, IV vieta
  6. Dominyka Kievinaitė, IIIb klasė, IV vieta
  7. Dovilė Malinauskaitė, IIIg klasė, IV vieta

IV gimnazijos klasė

  1. Kamilė Misiūnaitė, IVh klasė, I vieta
  2. Gediminas Talkevičius, IVf klasė, II vieta
  3. Justina Jovaišaitė, IVd klasė, III vieta
  4. Giedrius Skiauteris, IVh klasė, IV vieta

Chemijos olimpiados laimėtojai

I gimnazijos klasė

  1. Mindaugas Venclova, Ie klasė, I vieta
  2. Edgaras Staniulis, Ig klasė, II vieta
  3. Laura Jacinkevičiūtė, Ig klasė, III vieta

II gimnazijos klasė

  1. Mindaugas Potapovas, IIa klasė, I vieta
  2. Urtė Andrijauskaitė, IIa klasė, I vieta
  3. Aurelija Ogintaitė, IIa klasė, II vieta
  4. Greta Zubaitė, IIa klasė, III vieta

III gimnazijos klasė

  1. Vytenis Šumskas, IIIe klasė, I vieta
  2. Augustinas Šilalė, IIIf klasė, II vieta
  3. Marius Marinskas, IIIe klasė, III vieta

IV gimnazijos klasė

  1. Motiejus Mėlynis, IVg klasė, I vieta
  2. Simas Tatoris, IVh klasė, II vieta
  3. Tadas Urbonas, IVg klasė, III vieta

Biologijos olimpiados laimėtojai

I gimnazijos klasė

  1. Evelina Matekonytė, Ia klasė, I vieta
  2. Edgaras Stauryla, Ic klasė, II vieta
  3. Paulius Eidukas, Ic klasė, III vieta
  4. Milda Ulytė, Id klasė, III vieta

II gimnazijos klasė

  1. Kotryna Kauneckaitė, IIf klasė, I vieta
  2. Lauryna Griniūtė, IIc klasė, II vieta
  3. Aurelija Ogintaitė, IIa klasė, III vieta
  4. Ernestas Frolovas, IIb klasė, III vieta
  5. Rokas Baltušnikas, IIb klasė, III vieta

III gimnazijos klasė

  1. Vita Karoblytė, IIIh klasė, I vieta
  2. Augustinas Šilalė, IIIf klasė, II vieta
  3. Birutė Klemkaitė, IIIf klasė, III vieta
  4. Klaidas Bliuvas, IIIf klasė, III vieta
  5. Mindaugas Binkis, IIIf klasė, III vieta

IV gimnazijos klasė

  1. Rūta Jurčiukonytė, IVh klasė, I vieta
  2. Martyna Lukoševičiūtė, IVh klasė, II vieta
  3. Justas Karnickas, IVg klasė, III vieta
  4. Tomas Užusienis, IVg klasė, III vieta
  5. Laura Stankevičiūtė, IVh klasė, III vieta

    Miesto informatikos olimpiados laimėtojai

    Jaunesniųjų grupė

  1. Edgaras Liberis, Ie klasė, I vieta
  2. Justinas Bikulčius, Ie klasė, II vieta
  3. Tomas Stuina, Ie klasė, III vieta

Vyresniųjų grupė

  1. Amandas Šukionis, IVf klasė, I vieta
  2. Andrius Janušas, IVf klasė, I vieta
  3. Mantas Ragauskas, IVh klasė, I vieta
  4. Giedrius Poteliūnas, IVd klasė, I vieta
  5. Petras Butėnas, IVd klasė, I vieta
  6. Laurynas Nefas, IVg klasė, I vieta
  7. Donatas Kučinskas, IIIb klasė, I vieta
  8. Martynas Puronas, IIIb klasė, I vieta
  9. Matas Girdauskas, IIIb klasė, I vieta
  10. Osvaldas Žiukas, IIIe klasė, I vieta
  11. Artūras Kulšinskas, IIIb klasė, II vieta
  12. Rokas Martinkus, IIIb klasė, III vieta
  13. Tomas Čerškus, IId klasė, I vieta
  14. Paulius Pečiūra, IIc klasė, I vieta
  15. Lukas Chatkevičius, IIg klasė, III vieta