Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 18 Gruodis 2009 17:38
Straipsnis
2009-2010 m.m. gimnazijos olimpiadų laimėtojai
Anglų k. olimpiados laimėtojai
Prancūzų k. (meninio vertimo) olimpiados laimėtojai
Rusų k. (meninio skaitymo) olimpiados laimėtojai
Geografijos olimpiados laimėtojai
Istorijos olimpiados laimėtojai
Fizikos olimpiados laimėtojai
Taikomosios ekonomikos olimpiados laimėtojai
Dailės olimpiados I turo prizininkai
Kūno kultūros olimpiados prizininkai
Matematikos olimpiados laimėtojai
Chemijos olimpiados laimėtojai
Biologijos olimpiados laimėtojai
Miesto informatikos olimpiados laimėtojai
Visi puslapiai

Matematikos olimpiados laimėtojai

I gimnazijos klasė

  1. Antanas Kascėnas, Ic klasė, I vieta
  2. Edgaras Liberis, Ie klasė, I vieta
  3. Mykolas Jasponis, If klasė, II vieta
  4. Žilvaras Vasiliauskas, Ia klasė, III vieta
  5. Arnas Anciukevičius, Ig klasė, IV vieta
  6. Arnoldas Mickevičius, Ig klasė, IV vieta

II gimnazijos klasė

  1. Monika Andrijauskaitė, IIa klasė, I vieta
  2. Greta Jarockytė, IId klasė, I vieta
  3. Greta Juknaitė, IId klasė, I vieta
  4. Karolina Šlikaitė, IId klasė, I vieta
  5. Tadas Bučiūnas, IIa klasė, II vieta
  6. Šarūnas Samas, IIb klasė, II vieta
  7. Agnė Balčiūnaitė, IId klasė, II vieta
  8. Indrė Minkevičiūtė, IIg klasė, II vieta
  9. Rimantė Jarockytė, IIc klasė, III vieta
  10. Jurgis Aukštikalnis, IId klasė, III vieta
  11. Ignas Kurklietis, IIa klasė, IV vieta
  12. Vaiva Ginotytė, IIc klasė, IV vieta
  13. Paulius Černiauskas, IId klasė, IV vieta
  14. Rasa Šimonytė, IId klasė, IV vieta

III gimnazijos klasė

  1. Donatas Kučinskas, IIIb klasė, I vieta
  2. Vytenis Navalinskas, IIIe klasė, II vieta
  3. Daumantas Stanikūnas, IIIe klasė, III vieta
  4. Birutė Klemkaitė, IIIf klasė, III vieta
  5. Milda Masilionytė, IIIa klasė, IV vieta
  6. Dominyka Kievinaitė, IIIb klasė, IV vieta
  7. Dovilė Malinauskaitė, IIIg klasė, IV vieta

IV gimnazijos klasė

  1. Kamilė Misiūnaitė, IVh klasė, I vieta
  2. Gediminas Talkevičius, IVf klasė, II vieta
  3. Justina Jovaišaitė, IVd klasė, III vieta
  4. Giedrius Skiauteris, IVh klasė, IV vieta