Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 02 Gruodis 2012 18:03

 

 

Ateitininkų savaitgalis

 

Gabrielė JUKNEVIČIŪTĖ ir Dovilė BIKULČIŪTĖ, IIId klasė

 

Prieš prasidedant Adventui mes, JBG ateitininkai, kartu su Panevėžio krašto ateitininkais šventėme Kristaus Karaliaus šventę. Šis įdomus renginys lapkričio 24-25 dienomis vyko Kazimiero Paltaroko gimnazijoje.

Mūsų gimnazijos ateitininkams teko registruoti šventės dalyvius, organizuoti linksmąją viktoriną, vadovauti darbo grupėms. Visos kuopos turėjo parengti pasirodymus, kurių raktinis žodis buvo „Karalius“. Pamatėme daug linksmų ir originalių prisistatymų: nuo dainų (mūsų gimnazistės Dovilė ir Domantė Bikulčiūtės dainavo „Karalių pasaką“) iki vaidinimų. Dalyvavome komandiniuose susipažinimo žaidimuose, vėliau linksmi ir nė kiek nepavargę klausėmės ateitininkų dvasios tėvo kun. Gedimino Jankūno paskaitos apie Kristų Karalių. Kitą rytą visi kartu ėjome į šv. Mišias, kurias aukojo kun. Ričardas Doveika. Šv. Mišių metu mūsų gimnazijos ketvirtokės Laura Užusienytė ir Svajūnė Goštautaitė davė moksleivio ateitininko įžodį.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
01/12 
start stop bwd fwd