Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 20 Vasaris 2011 13:06

Ateitininkai liudijo meilę Tėvynei

Irena BIKULČIENĖ, kunigo J.Tilvyčio-Žalvarnio ateitininkų kuopos vadovė

Mūsų gimnazijos ateitininkai irgi dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimo iškilmėse. Šventę jie pradėjo šv. Mišiomis Kristaus Karaliaus katedroje, čia kartu su visa miesto bendruomene meldėsi už Lietuvą ir jos žmones. Šiose iškilmingose šv. Mišiose dalyvavo įvairios miesto organizacijos, tarp jų vėliavų buvo matoma ir ateitininkų vėliava.

Po šv. Mišių visi prie katedros išsirikiavo į darnią eiseną, kuri pajudėjo Laisvės aikštės link. Eiseną vesti buvo patikėta ateitininkams. Panevėžio krašto ateitininkų vėliavą nešė mūsų gimnazijos ateitininkas Justas Svirelis (IIIf kl.).

Tautiniais rūbais pasipuošusių mergaičių lydimi kariai į Laisvės aikštę įnešė Lietuvos trispalvę. Sugiedotą „Tautišką giesmę“ palydėjo trys šūvių salvės. Prie Panevėžio miesto savivaldybės stebėti iškilmingos vėliavos pakėlimo ceremonijos susirinkusius gyventojus pasveikino miesto meras Vitalijus Satkevičius, Panevėžio ordinaras vyskupas Jonas Kauneckas. Jo Ekscelencija pasidžiaugė, kad meilė Tėvynei gyva, ir skatino iš visos širdies ją puoselėti.

Nors jaunų žmonių iškilmėse dalyvavo nedaug, galime pasidžiaugti, kad miesto ateitininkai, tarp jų ir mūsų gimnazistai, patriotiškai nusiteikę gyvai liudijo meilę Tėvynei. Jų rankose mirgėjo trispalvės vėliavėlės ir trispalvės „rankelės“.  

 
Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/vasario162011