Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 14 Vasaris 2012 23:37

Šokome tolimajame Tailande

Dominykas KIZYS, IIIc klasė

 

Tautinių šokių kolektyvas ,,Pynimėlis“ šiemet skrido į Tailandą dalyvauti folkloro festivalyje. Kartu su kitais kolektyvo šokėjais į tolimą šalį susiruošėme ir mes su Grėta Grinevičiūte (If klasė). Dėl kelionės apsispresti teko labai greitai, nes bilietus reikėjo užsakyti iš anksto, kad būtų kuo pigesni. Likus keliems mėnesiams pradėjome repetuoti šokius, surengėme pasirodymą tėvams.

Pirmąją festivalio dieną koncertavome šalia viešbučio įrengtoje scenoje. Pasirodyti turėjome penkti, tačiau paaiškėjo, kad organizatoriai nėra labai punktualūs – teko laukti. Buvo karšta, todėl laukimas vargino. Tailando žmonės niekur neskuba, viską atlieka iš lėto ir mes kasdien turėdavome ko nors laukti: kol prasidės koncertas, kol bus galima pietauti, kol atvažiuos autobusas... Dažniausiai tai trukdavo nuo pusvalandžio iki valandos, kartais dar ilgiau.

Kitos festivalio dienos bėgo labai greitai, o laikas, kurį ten praleidome, buvo nepakartojamas: vakarais koncertavome, dienomis jodinėjome ant dramblių, valgėme tailandietiškame restorane, ant kaklo kabinomės gyvates. Be to, rytais vykdavo konferencijos, kuriose reikėdavo dalyvauti bent jau vienam iš šokėjų kartu su vadovais. Konferencijose klausėmės pasakojimų apie Tailando kultūrą, pristatėme savo šalį, tautinius drabužius, papročius. Labai pravertė anglų kalba – už tai esame dėkingi mūsų gimnazijos mokytojoms.

Ši kelionė buvo pati įspūdingiausia iš visų, į kurias vykome su šokių kolektyvu.


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/tailandas2012