Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Penktadienis, 25 Lapkritis 2011 11:40

Susipažinkite: naujieji gimnazijos parlamentarai

 

Juta LIUTKEVIČIŪTĖ, gimnazijos mokinių parlamento prezidentė

Lapkričio 17 dieną sunaudoję ištisą krūvą biuletenių gimnazijos mokinių parlamento rinkimuose, po savaitės bandome susipažinti su šviežiai iškeptais ir jau spėjusiais kojas apšilti parlamentarais. Jeigu jums rūpi, kas užėmė mokinių olimpo sostus, tuomet šie trumpi interviu padės susigaudyti, kokią valdžią išsirinkome. Paskaitykite, ką kalba tas laimingasis šešetas, kuris žadėjo nušviesti gimnazijos gyvenimą naujomis spalvomis.

Vardas, pavardė: Jonas Ūsas.

Klasė: Id.

Amžius: 15 metų.

Pirmoji reakcija, kai sužinojai, kad patekai į GMP. – Negalėjau tuo patikėti.

Ką, be „ačiū“, norėtum pasakyti rinkėjams? Stengsiuosi jūsų nenuvilti!

Kokia daina geriausiai atspindi tavo vidų? – „Queen“: Don't Stop Me Now.

Išvardink tris esmės žmones. – A. Mamontovas, V. Kernagis, E. Mildažytė.

Ką galvoji apie tamo.lt? – Labai geras dalykas, tik ten kartais atsiranda negražių skaičiukų.

Koks tavo santykis su televizija? Esu dalyvavęs filmavimuose ir kaip žiūrovas, ir kaip dalyvis, o šiaip mėgstu filmus paspoksot penktadieniais.

Ką darai, kai įdedi į krepšį? http://www.youtube.com/watch?v=IOUuzrvGMUU

* * *

Vardas, pavardė: Dovilė Girniūtė.

Klasė: Ig.

Amžius: 15 metų.

Pirmoji reakcija, kai sužinojai, kad patekai į GMP. – Draugės skambutis prikėlė mane iš grožio miego. Ji sako: „Sveikinu, Dovile, PATEKAI.“ O aš rimtu balsu klausiu: „Ką? Ką čia nusišneki? Iš kur ištraukei?“ Ir tada pratrūkau rėkt: „OMG OMG OMG!“

Ką, be „ačiū“, norėtum pasakyti rinkėjams? – Džiaugiuosi, kad savo pasitikėjimą išreiškėte balsais. Myliu, bučiuoju ir stengsiuosi Jūsų nenuvilti!

Kokia daina geriausiai atspindi tavo vidų? – Marijono Mikutavičiaus „Trys milijonai“.

Išvardink tris esmės žmones. – Mama, Dalia Grybauskaitė, Algimantas Čekuolis.

Kuo būsi, kai užaugsi? – Kai užaugsiu, būsiu teisininkė, greičiausiai advokatė.

Ką manai apie žmones? – Savaip skirtingi, savaip įdomūs!!!

Kaip juokiesi? – Aš nesijuokiu, aš „žvengiu“ pasikūkčiodama.

* * *

Vardas, pavardė: Rokas Grinius.

Klasė: IIa.

Amžius: 16 metų.

Pirmoji reakcija, kai sužinojai, kad patekai į GMP. – Hell yeah! Džiaugiausi.

Ką, be „ačiū“, norėtum pasakyti rinkėjams? Tiesą pasakius, dar kartą norėčiau padėkoti. Ir dar noriu pasakyti, kad nenuvilsiu jų, stengsiuosi daryti gera mokyklai ir jos bendruomenei.

Kokia daina geriausiai atspindi tavo vidų? – Nė viena, nes kiekvieną dieną mano emocinis pasaulis būna skirtingas. Bet kažkodėl į galvą šovė „Band of Horses“: The Funeral.

Išvardink tris esmės žmones. – Manau, kad visi mano draugai yra esmės žmonės. Ir jų turiu daugiau nei tris.

Kas šieną ravi? – Juta Liutkevičiūtė (ačiū, Rokai – J.L.).

Laiko mašina – tavo paslaugoms. Kur ir kodėl keliausi? – Hmm, iš esmės reikėtų daug pagalvoti. Bet niekur toli atgal, nes bijočiau pakeisti ateitį, tai yra, dabartį. Grįžčiau į nesmagias akimirkas, padaryčiau taip, kad netektų jose dalyvauti.

Kokias dainas dainuoji duše?I'm walking on sunshine, whooooah! Šiaip duše dainuoju retai, dažniau prie kompo, o tada laukiu, kol kaimynai pradės daužyt į radiatorius.

* * *

Vardas, pavardė: Luka Smalinskaitė.

Klasė: Ie.

Amžius: 15 metų.

Pirmoji reakcija, kai sužinojai, kad patekai į GMP. http://myfacewhen.com/i/476.jpg

Ką, be „ačiū“, norėtum pasakyti rinkėjams? Noriu pasakyti, kad stengsiuosi atstovauti jums kaip tik galima geriau ir šauniau. Ir dar, kad jus labai myliu kad ir kas jūs bebūtumėt, nors tai nelabai keista, nes myliu visus.

Kokia daina geriausiai atspindi tavo vidų? http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY

Išvardink tris esmės žmones. – Algimantas Čekuolis, Justinas Marcinkevičius, Albertas Einšteinas.

Kas tau teikia daugiausiai džiaugsmo? Žmonės.

Koks stereotipas tave labiausiai nervina? Nervina, kad mokytojai, direktoriai ir visi kiti visuomenei nusipelnę asmenys yra „viršesni“ už mokinius. (Parlamente – svieto lygintoja! – J.L.)

Kas slypi anapus? – Anapus sienos? Kaimynai.

* * *

Vardas, pavardė: Karolis Daugerdas.

Klasė: Ie.

Amžius: visi penkiolika.

Pirmoji reakcija, kai sužinojai, kad patekai į GMP.Mintyse skandavau: „Valio, valio, valio!“

Ką, be „ačiū“, norėtum pasakyti rinkėjams? Aš gal jau nieko nebesakysiu, nes – mažiau kalbų, daugiau darbų.

Kokia daina geriausiai atspindi tavo vidų? visom prasmėm būtų logiška, kad http://www.youtube.com/watch?v=1ROnpPudMpM&feature=related

Išvardink tris esmės žmones. Algimantas Čekuolis ir jo vaikai.

Kokiu gyvūnu ir kodėl dabar norėtum tapti? Žirgu – dėl greitų kojų ir laisvo būdo. Bet kam čia parlamente reikalingas kažkoks arklys, tai gal vis dėlto būsiu žmogumi.

Kas tau yra didžiausia mįslė? – Pirma, ar yra pasaulyje žmogus, sutrynęs visą trintuką, antra, ar gerai vykdysiu savo pareigas GMP.

Kokią profesiją labiausiai norėtum išbandyti mėnesį? Reklamos kūrėjo.

* * *

Vardas, pavardė: Artūras Krašenko.

Klasė: IIId.

Amžius: 17 metų.

Pirmoji reakcija, kai sužinojai, kad patekai į GMP. – Išsišiepiau iki ausų, šiek tiek pašūkavau, pasigyriau tėveliams ir artimiausiems draugams, tačiau į galvą iškart šovė klausimas: kaip įsilieti į GMP senbuvių šeimyną, tad daugiau mąsčiau nei džiaugiausi.

Ką, be „ačiū“, norėtum pasakyti rinkėjams? – „Dėkui.“ Juokauju, norėčiau pasakyti, jog ne veltui pasitikėjo mano jėgomis. Prižadu, kad su mielu noru išklausysiu kiekvieno mokinio mintis, idėjas ir stengsiuosi jas įgyvendinti!

Kokia daina geriausiai atspindi tavo vidų? – Vienareikšmiai „Queen“: Don't Stop Me Now. Dar nebuvau radęs jokios kitos dainos, kuri taip tiksliai išreikštų tai, ką išgyvenu dabar – mano norą tobulėti, siekti geriausio, nenustygti vietoje, patirti kuo daugiau per kuo mažesnį laiko tarpą!

Išvardink tris esmės žmones. – Man esmės žmogus yra tas, kuris pasižymi charizmatiškumu, išskirtinumu, įžvalgumu, mokantis vienaip ar kitaip užburti ir priversti mane į jį lygiuotis. Tad štai trys esmės žmonės: Tommy Emannuel, Vidmantas Fijalkauskas ir Gabrielius Liaudanskas.

Kokių nežemiškų galių įsigytum, jeigu galėtum? – Nežinau, ar čia nežemiška galia, ar kažkoks sugebėjimas, bet labiausiai norėčiau, jog man niekada nereikėtų miegoti, tuomet galėčiau tobulėti dvigubai greičiau, skirti visiems ir viskam pakankamai laiko, pakeisti tą didelį kamuolį ant savo pilvo į šešis kvadratus, išmokti kulinarijos paslapčių, stebinti ir erzinti kitus savo amžinu budrumu!

Kuo Lietuva geresnė nei Anglija? – Mūsų šalis maža, bet labai jauki. Lietuvoje nelyja 23 valandas per parą, tad galime džiaugtis visais keturiais metų laikais, o ne vien rudeniu. Krepšinis čia įdomus beveik kiekvienam, didelio apžvalgos rato nelaikome šalies vertybe ir turime nuostabiausią Juozo Balčikonio gimnaziją!

Ką tu matai kiekvieną dieną, kas tau nepatinka? – Savo telefoną! Matau jį diena iš dienos jau beveik dvejus metus. Jis visas subraižytas ir apdraskytas, labai greitai išsikrauna ir nelabai klauso mano nurodymų, dažnai nesuskamba žadintuvas, tad tenka bėgti ir skubėti. Gerai, kad bent jau per pamokas jis turi būti išjungtas, skiriu jam vis mažiau laiko.