Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 10 Gruodis 2013 14:19

Parlamentarai viešėjo Rygoje

 

Urtė JAKUBAUSKAITĖ, IIf klasė

 

Ankstų gruodžio 5 dienos rytą gimnazijos mokinių parlamento nariai, lydimi mokyklos direktoriaus Raimondo Dambrausko bei mokytojos Virginos Šakėnienės, išvažiavo į Rygą aplankyti dviejų šaunių mokyklų.

Pirmiausia užsukome į Rygos lietuvių vidurinę mokyklą ir labai nustebome, kad puikiai lietuviškai kalba ne tik joje besimokantys lietuviai, bet ir vaikai, kilę iš latviškų šeimų. Pristatę savo mokyklą, keli mokiniai mums aprodė klases, modernią sporto salę ir biblioteką. Vėliau mokyklos žiemos sode visi vaišinomės arbata ir ragavome saldumynų. Prieš išvažiuodami vėl grįžome į aktų salę, ten mūsų gimnazijos mokinių parlamento nariai Karolis bei Luka originaliai pristatė Juozo Balčikonio gimnaziją. Padėkoję vieni kitiems bei atsisveikinę, išvykome.

Kita parlamentarų aplankyta mokykla – Rygos 1-oji valstybinė gimnazija, kurios istorija, kaip sužinojome, prasidėjo net 1211 metais. Pristatę vieni kitiems savo mokyklas, apžiūrėjome gimnaziją ir buvome nuvesti į aktų salę. Ten mūsų laukė staigmena – gimnazistų choras atliko du kūrinius. Tai buvo taip įspūdinga, kad klausantis net bėgiojo kūnu šiurpuliukai. Vėliau latviai gimnazistai vedžiojo mus po Rygos senamiestį ir pasakojo įvairių miesto statinių  istoriją.

Kelionė į Rygą buvo ne tik labai įsimintina bei įdomi, bet ir naudinga, nes užmezgėme  bendradarbiavimo tarp mokyklų ryšius, ir tikimės, kad jie nenutrūks ilgai. 


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/ryga2013