Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 06 Birželis 2013 06:52

Gimnazijoje lankėsi garsaus skulptoriaus, buvusio mūsų mokyklos mokytojo Juozo Zikaro anūkė Eglė Zikaraitė-Calabrese su šeima. Po viešnagės ji direktoriui Raimondui Dambrauskui atsiuntė tokį laišką.

 

Gerbiamas Direktoriau,

Norėjau pasakyti ačiū, kad radote tiek daug laiko praleisti su manimi ir mano šeima, parodyti mums Juozo Balčikonio gimnaziją, kai mes apsilankėme Panevėžyje prieš kelias savaites. Aš negaliu apsakyti Jums, kiek ši dovana reiškė visai mūsų šeimai. Mes buvome sužavėti pamatę, kur dirbo mano senelis skulptorius Juozas Zikaras. Stovėti ten, kur Zikaras stovėjo prieš tiek daug metų, yra ypatingas įvykis visai mano šeimai. Buvo aišku, kaip pagarbiai Jūs ir p. Gintaras Grigas iki šiol vertinate Juozą Zikarą. Prašyčiau pranešti p. Gintarui, kad dovanotas CD yra tiesiog tobulas. Aš jau esu padariusi kopijų savo vaikams ir savo brolio šeimai.

Dėkoju iš visos širdies už nepaprastą priėmimą ir gerumą, kurį parodėte mums, ir linkiu Jums, Gintarui, mokyklos darbuotojams ir gimnazistams viso geriausio ir sėkmės dabar bei ateityje. Mes tikimės, kad kada nors vėl susitiksim.

Nuoširdžiausi linkėjimai ir ačiū! Ačiū! Ačiū!

 

Eglė Zikaraitė-Calabrese su šeima