Priėmimas į gimnaziją

Renginiai būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 02 Rugsėjis 2015 18:15

Šokėjai keliavo į Alžyrą

 

Karolina SKUDAITĖ

 

Rugpjūčio pradžioje jungtinė šokių grupė (Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos šokių kolektyvas ,,Siaustinis“, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos,,Kanapėlė“, jaunimo tautinių šokių kolektyvas ,,Austėja“) išskrido į Alžyrą, Sidi Bel Abbès miestą, dalyvauti ,,Festival International de la Danse Populaire“, pristatyti jame Lietuvą.

Pirmuosius įspūdžius patyrėme  kelionėje. Keliavome iš Vilniaus į Stambulą, ten persėdome į lėktuvą, skrendantį į Alžyrą. Atvykę į Alžyro oro uostą iki tikslo turėjome įveikti dar 500 kilometrų. Važiavome visą naktį, pavargome, todėl labai džiūgavome pasiekę viešbutį.

Festivalis, kuriame dalyvavo šokėjai iš 16 šalių, prasidėjo eisena. Skambėjo skirtingų šalių muzika, įvairios kultūros susiliejo į vieną įspūdingą reginį. Vakare senajame amfiteatre vyko festivalio atidarymo šventė.

Mes savo programą rodėme dvi paskutiniąsias festivalio dienas: šokome miesto centre ir senajame amfiteatre. Sulaukėme gausybės aplodismentų, girdėjome pagyrimo žodžius ir padėkas už originalų, įdomų savo nacionalinės kultūros pristatymą per šokį. Nors festivalyje kankino karštis, nuovargis, vis tiek jautėmės puikiai, išdidžiai – juk buvome savo šalies ambasadoriai.
DSC_0603
DSCF0555
DSCF0757
DSCF1076
DSCF1081
1/5 
start stop bwd fwd