Priėmimas į gimnaziją

Renginiai būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 16 Lapkritis 2016 21:21

Gimnazija kaupia tarptautinę patirtį

 

Mūsų gimnazija prisijungė prie tarptautinio Erasmus+ projekto „Išmaniosios technologijos ir sveikas gyvenimo būdas“. Lapkričio 7-12 dienomis Piasečno (Lenkija) privačioje gimnazijoje įvyko pirmasis projekto dalyvių koordinatorių susitikimas. Į šalia sostinės Varšuvos esantį Piasečną susirinko šeimininkų, Pulheimo (Vokietija), Burduro (Turkija) miestų mokyklų ir Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos delegacijos. Mūsų gimnazijai atstovavo projekto koordinatorė mokytoja Loreta Jusienė, mokytoja Jūratė Jakubaitienė ir direktoriaus pavaduotoja Laima Dyburienė.

Susitikimo dalyviai buvo šiltai sutikti ir iškilmingai pagerbti: sugiedoti visų projekte dalyvaujančių šalių bei Europos Sąjungos himnai, surengta ekskursija po gimnaziją. Savaitę vykusiuose užsiėmimuose pristatytos projekto partnerių mokyklos, šalių švietimo sistemos, apsikeista dovanėlėmis, aptartos komunikacijos priemonės (WhatsApp, eTwinning), projekto tinklalapio ypatumai, diskutuota dėl projekto biudžeto, dėl sutarčių su projekte dalyvaujančių mokinių tėvais. Mokytojai išbandė Geocaching, GIMP ir brūkšninių kodų skaitymo programas, klausėsi paskaitos apie sveiką mitybą. Numatyta, kad kiti projekto susitikimai vyks partnerių šalyse: 2017 m. kovą Vokietijoje, 2017 m. birželį Lenkijoje, 2018 m. spalį Lietuvoje, 2018 m. kovą Turkijoje. Visi koordinatoriai paskutinį kartą susitiks 2018 m. gegužę Turkijoje.
 
1
2
DSC09686
DSC09703
1/4 
start stop bwd fwd