Priėmimas į gimnaziją

Renginiai būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Pirmadienis, 28 Sausis 2013 19:30

Pasiekimai olimpiadose

 

9-12 klasių mokinių biologijos olimpiados miesto turo prizininkais tapo net septyni mūsų gimnazijos mokiniai. Pirmąją vietą tarp dešimtokų laimėjo Luka Smalinskaitė (2e). Antrosios vietos atiteko Dovilei Urbonaitei (1f), Ievai Černytei (2c), Karolinai Misevičiūtei (3b) ir Pauliui Eidukui (4c). Trečiąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Rasa Girijotaitė (2e) ir Evelina Matekonytė (4a). Sveikiname olimpiados laureatus ir jų mokytojas Virginiją Ivanauskaitę bei Violetą Gudaitę.

 

*  *  *

 

9-12 klasių mokinių chemijos olimpiados miesto turo rezultatai irgi džiugina mūsų gimnazijos bendruomenę. Pirmąją vietą tarp vienuoliktokų laimėjo Eimantas Dūda (3a). Antrosios atiteko Ievai Černytei (2c), Augustui Partikui (3g) ir Karolinai Misevičiūtei (3b), trečiosios – Emilijai Puronaitei (1g), Andriui Andrikoniui (2f) ir Edgarui Staniuliui (4g). Sveikiname prizininkus ir jų mokytojus Henriką Liolį, Gintą Arsabienę bei Vaidilutę Nausėdienę.