Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 29 Lapkritis 2012 21:07

B.Grigelionio taurė ir vėl mūsų

 

Karolis VYČIUS, IIIe klasė 

 

Lapkričio 23 dieną Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje tradicinė jau 14-oji komandinė matematikos olimpiada Broniaus Grigelionio taurei laimėti.

Šiais metais olimpiadoje dalyvavo dvi mūsų gimnazijos komandos. Jaunesniųjų klasių komandą sudarė pirmokai Tomas Ukrinas ir Rugilė Narbutaitė, antrokės Ieva Černytė, Vaiva Soriūtė ir Patricija Šapokaitė, vyresniųjų – trečiokai Jokūbas Ruibys  ir Karolis Vyčius, ketvirtokai Antanas Kascėnas, Mykolas Jasponis ir Edgaras Liberis. 

Komandinės matematikos olimpiados metu kiekvienos komandos nariai atskiroje klasėje tardamiesi tarpusavyje per 2 valandas turėjo išspręsti 10 uždavinių. Baigę spręsti, ėjome klausyti dėstytojo Aivaro Noviko paskaitos. Nors dažniausiai paskaitos būna nuobodžios, ši, trukusi valandą, tikrai neprailgo. Mokytojai tuo metu tikrino mūsų sprendimus. 

Renginio pabaigoje buvo paskelbti rezultatai. Mūsų gimnazijos jaunesniųjų mokinių komanda užėmė pirmąją vietą, surinkusi 52 taškus. Vyresnieji, kaip ir buvo tikėtasi, taip pat laimėjo pirmąją vietą, surinkę 57 taškus, ir jau 14 kartą iš eilės laimėjo pereinamąją Broniaus Grigelionio taurę.