Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012 20:48

Išrinkti geriausi skaitovai

Gimnazijoje įvyko tradicinis meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo devyniolika skaitovų, kurie buvo atrinkti per I turą – lietuvių kalbos olimpiadą. Visi dalyviai skaitė po du tekstus. Kadangi šių metų konkursas yra skirtas Maironio jubiliejinėms metinėms, todėl vienas iš tekstų – šio poeto eilėraštis.

Skaitovus vertino komisija. Joje, be mūsų gimnazijos mokytojų, buvo ir svečių – Vitalija Vasiliauskaitė, Panevėžio kraštotyros muziejaus Etninės kultūros skyriaus vyresnioji muziejininkė, skaitovų konkursų dalyvė, Saulius Pauliukas ir Andrius Mingaila – buvę gimnazistai, buvę skaitovai.

Per konkurso pertrauką S.Pauliukas su gimnazistais kalbėjo apie profesijos pasirinkimą, studijų ir darbo galimybes, atsakė į mokinių klausimus. Visiems grojo ir dainavo Mantas Varnas (3g klasė).

Pasibaigus skaitovų programai, komisija išrinko nugalėtojus. Sveikiname Karoliną Koženiauskaitę (3e) ir Inesą Ulichiną (4f) – pirmosios vietos laimėtojas. Šios merginos atstovaus mūsų gimnazijai miesto konkurse.

Antrąją vietą užėmė Aleksandra Kubiliūtė (1b) ir Albinas Stonys (3a). Vyteniui Sereikai (4e) ir Mildai Glebauskaitei (3f) atiteko trečioji vieta. Nugalėtojų mokytojai – Danutė Ašerienė, Raimonda Dunauskienė, Irena Pupienytė ir Egidijus Miknevičius.

Žiūrovai rinko jiems labiausiai patikusį skaitovą. Jų prizą laimėjo Gediminas Povilavičius (1e).

Konkurso laureatams S.Pauliukas įteikė Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos alumnų asociacijos įsteigtą mokytojos Zitos Mockutės premiją. Meninio skaitymo konkursas visiems suteikė malonių įspūdžių.


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/skaito2012