Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Trečiadienis, 09 Vasaris 2011 19:48

Stalo tenisininkai žengė į kitą etapą

Algimantas BRAZDŽIŪNAS, mokytojas

Mūsų gimnazijos pirmų klasių merginų ir vaikinų komandos dalyvavo Joniškyje vykusiose Lietuvos mokinių olimpinio festivalio stalo teniso zoninėse varžybose. Iš viso turnyre varžėsi septynios vaikinų ir septynios merginų komandos iš Joniškio, Pakruojo, Šiaulių, Kupiškio, Radviliškio, Biržų, Panevėžio miestų bei rajonų mokyklų.

Mūsų gimnazijos pirmokai Paulius Gūra (Ib kl.), Rokas Jurėnas (Ic kl.), Jokūbas Ruibys (Ig kl.) ir Eimantas Martinaitis (If kl.), pralaimėję tik Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos komandai, užėmė antrąją vietą ir pelnė teisę kovo 19 dieną rungtyniauti tarpzoninėse varžybose.

Merginoms Joniškyje sekėsi prasčiau, nes varžybose negalėjo dalyvauti komandos lyderė Ingrida Preidžiūtė (Ic kl.). Milda Kaušpėdaitė (Ib kl.) ir Silvija Pekoriūtė (Ic kl.) pralaimėjo visoms varžovėms ir į tolesnį varžybų etapą nepateko.