Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 30 Lapkritis 2010 20:56

 

Į finalą važiuos du mūsų skaitovai

Karolina KOŽENIAUSKAITĖ, IIe klasė

Lapkričio 27 dieną mūsų gimnazijoje vyko respublikinio raiškiojo skaitymo konkurso, skirto rusų rašytojo Antono Čechovo 150-osioms gimimo metinėms, regioninis Panevėžio miesto turas. Į mokyklą susirinko devyniolika dalyvių, pasirengusių raiškiai skaityti meninius tekstus rusų kalba. A.Čechovo kūrybos mėgėjai galėjo dalyvauti nominacijose „A.P.Čechovas. Rusų kalba – gimtoji“ ir „A.P.Čechovas. Rusų kalba – užsienio“. Juos vertino ekspertų taryba, kurią sudarė trys rusų kalbos mokytojos iš įvairių Panevėžio mokyklų, mūsų gimnazijos mokytoja Nijolė Stankevičienė, J.Miltinio dramos teatro aktorius Valerijus Jevsejevas ir Panevėžio rusų kultūros centro vadovė.

Norą dalyvauti šiame konkurse pareiškė net dešimt mūsų gimnazijos mokinių. Jie puikiai pasirengė padedami mokytojų Jelenos Jegžovos ir Nadeždos Tereščenko.    

Skaitovai gimnazijoje šurmuliavo nuo ankstyvo ryto iki pat pavakario. Mokykloje vykusį regioninį Panevėžio miesto turą sudarė du etapai. Pirmajame pasirodė visi dalyviai, o į antrąjį pateko vos keletas.

Pasibaigus konkursui ekspertų taryba niekaip negalėjo apsispręsti, kurie mokiniai verti eiti toliau – į finalą. Pasak vertintojų, visi dalyviai pasirodė labai gerai. Galų gale buvo paskelbta, kad finaliniame ture, kuris bus surengtas gruodžio 11 dieną Vilniaus rotušėje, dalyvaus keturi Panevėžio skaitovai. Net du iš finalininkų – mūsų gimnazijos mokiniai: sėkmė nusišypsojo Karolinai Koženiauskaitei (IIe klasė) ir Žygimantui Mackevičiui (IIIg klasė)!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15