Priėmimas į gimnaziją

Informacija apie priėmimą 2020-2021 m.m.
Rekomendacijos ir reikalavimai švietimo įstaigoms dėl COVID-19 prevencijos
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 29 Rugsėjis 2013 20:01

Išgyvenome atradimo džiaugsmą

 

Luka SMALINSKAITĖ, IIIe klasė, Enrika LAŠUKAITĖ, IVa klasė

 

Nors Tyrėjų nakties renginiai rugsėjo 27 dieną vyko ir Panevėžyje, mūsų gimnazijos mokiniai kartu su informacinių technologijų mokytojomis Renata Burbaite ir Birute Diržyte pasirinko Kauną.

Laikinojoje sostinėje moksleiviai ne tik stebėjo kitų atliekamus eksperimentus, bet ir parodė, ką sugeba patys. Gimnazistų komanda pristatė Karolio Vyčiaus sukurtą edukacinį žaidimą „Kviz!“ bei robotą, ieškantį trumpiausio kelio, ir Modesto Urbono programą, skirtą kelių eismo taisyklėms mokytis. Gaila, jog Karolis ir Modestas patys negalėjo papasakoti apie kūrybos džiaugsmus ir vargus, nes dalyvavo kitame renginyje. O Emilijus Jatautas, Edgaras Aušvicas ir Dominykas Žigas, demonstravę robotą, sekantį šviesą, Jonas Markevičius –„timelapse“ fotografijos stovą, Tomas Mikalauskas – realaus laiko animaciją, visiems susidomėjusiems rodė, pasakojo, atsakinėjo į klausimus.

Mūsų gimnazijos mokytoja R.Burbaitė renginių maratone vedė net 3 pamokas „Paprastos robotų valdymo programos“. Pamokų dalyviai buvo supažindinti su RobotC aplinka, skirta Lego NXT robotų valdymo programoms kurti, išnagrinėjo 4 pavyzdžius, iliustruojančius tiesinius, šakojimo ir kartojimo algoritmus, atliko papildomas užduotis.

KTU studentų miestelyje turėjome galimybę dalyvauti paskaitose, pajusti, ką reiškia tyrimų džiaugsmas, atlikti gamtos mokslų eksperimentus, rankose palaikyti kukurūzinius žalčius ir gyvalazdes bei pamatyti, kokius mažus džiaugsmelius mokslininkams laboratorijoje suteikia skystas azotas ir sausas ledas.

Po tyrėjų nakties ateina tyrėjų rytas. Tikimės, jog jo metu gimęs noras kurti ir tobulėti neišblės. 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
01/10 
start stop bwd fwd