Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 17 Rugsėjis 2013 19:26

Atskrido „Erdvėlaivis Žemė“

 

Luka SMALINSKAITĖ, IIIe klasė

 

Nors penktadienis, tryliktoji, garsėja kaip nesėkmių diena, septyniolikai Juozo Balčikonio gimnazijos gimnazistų bei jų draugams iš Vytauto Žemkalnio ir „Minties“ gimnazijų ši diena buvo itin puiki. Ir ne vien dėl to, jog nereikėjo dalyvauti pamokose.

Tądien mes lankėmės Kaune, tarptautinėje mokslo mugėje. Ši mugė yra dalis jau dešimtą kartą atskriejusio mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“. Mugė šurmuliavo KTU fakultetų erdvėse, čia visą dieną buvo atliekami eksperimentai, vedamos paskaitos ir užsiėmimai. Renginio tematika buvo išties plati – nuo bakterijų, molekulių ir nanodalelių iki kalbų apie visatos dydį. Čia buvome supažindinti su lietuviškuoju palydovu „Lituanica – SAT1“, glostėme mimozas, gesinome gaisrus, matavome savo nervinio impulso greitį bei pamatėme daug gamtos mokslo žinovo akį traukiančių dalykų. Iš tarptautinės mokslo mugės parsivežėme begalę įspūdžių ir idėjų.

„Erdvėlaivis Žemė“ – net devynias dienas vykstantis festivalis, aplankantis penkis didžiuosius Lietuvos  miestus bei jų mokyklas. Mūsiškė – ne išimtis. Rugsėjo 18 d. (trečiadienį), 14 val., mūsų gimnazijos aktų salėje vyks dr. Olgos Rancovos paskaita „Fotosintezės tyrimai bei galimi taikymai ateityje“.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
1/9 
start stop bwd fwd