Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Sekmadienis, 25 Lapkritis 2012 21:38

Dalyvavome tolerancijos mugėje

 

Greta ADLYTĖ ir Enrika JUŠKAITĖ, IIe klasė

 

Minint tarptautinę Tolerancijos dieną (lapkričio 16-ąją), visoje Lietuvoje vyksta įvairių renginių. Lapkričio 22-23 dienomis Klaipėdos Gedminų pagrindinėje mokykloje buvo surengta tolerancijos mugė, į ją pakviesta keliolika Tolerancijos ugdymo centrų. Mugėje kartu su mokytoja Aukse Sereikiene dalyvavome ir mes, IIe klasės gimnazistės, drauge su mumis į Klaipėdą vyko M.Rimkevičaitės technologinės mokyklos atstovai.

Po originalaus renginio atidarymo mokytojams vyko konferencija, kurioje kiekvieno miesto atstovai pristatė savo mokyklose vykdomas veiklas. Mokiniai tuo metu buvo suskirstyti į grupes ir gamino Gedminų tolerancijos ugdymo centro simbolį – gėlę, išaugančią iš akmens. Vėliau prisijungėme prie konferencijos ir pristatėme savo klasės sukurtą filmuką apie antisovietinę veiklą mūsų mokykloje ir apie tolerancijos nebuvimą sovietmečiu.

Vakare mokiniams daug įdomių žaidimų ir kitokios veiklos pasiūlė organizacija „Sniego gniūžtė“, visi aktyviai įsijungėme ir linksmai pabendravome. Kitą dieną pajutome mokyklos gyvenimą: dalyvavome istorijos pamokoje, kurioje buvo rodomas filmas apie žydų atminimo išsaugojimą, mokėmės žydų liaudies šokio. Dalyvavome forumo teatre, palikome savo rankų atspaudus ant popierinių namelių. Uždarymo šventė baigėsi plungiečių spektakliu apie žydų naikinimą „Kam žmogui reikalingas veidrodis?“ ir apdovanojimais. Atsisveikinome ne tik su mugės organizatoriais, bet ir su jūra.

Po viešnagės Klaipėdoje pagilėjo mūsų supratimas apie toleranciją. Renginyje pasisėmėme idėjų, kaip įdomiau galime kalbėti apie toleranciją. Tikimės, kad galėsime sukauptas žinias panaudoti ir mūsų mokykloje, nes tolerancijos niekados nebus per daug.

1
2
3
4
5
1/5 
start stop bwd fwd