Priėmimas į gimnaziją

Renginiai būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Šeštadienis, 31 Kovas 2012 16:02
 
Pirmokai varžėsi lietuvių kalbos konkurse
Gerda DUGNAITĖ, Ieva KANAPECKAITĖ, IVc klasė

Kovo 28-ąją gimnazijos aktų salėje vyko tradicija tapęs lietuvių kalbos konkursas-viktorina „Moki žodį – žinai kelią”. Šis renginys kasmet organizuojamas kovo pabaigoje ir yra skirtas paminėti Juozo Balčikonio gimtadienį. Konkurse varžėsi pirmokų komandos – po penkis atstovus iš kiekvienos klasės. Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Miliukaitė, o jį vedė IVc klasės mokinės Gerda Dugnaitė ir Ieva Kanapeckaitė. 
Pirmokai konkurse atskleidė ir savo žinias, ir kūrybinius sugebėjimus: taisė netaisyklingus sakinius, piešiniais iliustravo klaidas, dainavo liaudies dainas, kūrė pasakas. Aktyvūs „sirgaliai“ papildė kiekvienos klasės taškų kraitį, atsakinėdami į klausimus. Ypač aktyvūs buvo pirmųjų klasių lietuvių kalbos mokytojai. Jie sugebėjo ir atsakyti į labai suktus klausimus, ir pašmaikštauti. 
Renginio pabaigoje direktoriaus pavaduotoja Danutė Sliosoraitė pasveikino tris geriausiai pasirodžiusias komandas: trečiąją vietą užėmė Ie klasė, antra liko Ib, o geriausiai lietuvių kalbą išmanančia klase pripažinta Ic.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/viktorina2012