Šeštadienis, 31 Kovas 2012 16:02
 
Pirmokai varžėsi lietuvių kalbos konkurse
Gerda DUGNAITĖ, Ieva KANAPECKAITĖ, IVc klasė

Kovo 28-ąją gimnazijos aktų salėje vyko tradicija tapęs lietuvių kalbos konkursas-viktorina „Moki žodį – žinai kelią”. Šis renginys kasmet organizuojamas kovo pabaigoje ir yra skirtas paminėti Juozo Balčikonio gimtadienį. Konkurse varžėsi pirmokų komandos – po penkis atstovus iš kiekvienos klasės. Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Miliukaitė, o jį vedė IVc klasės mokinės Gerda Dugnaitė ir Ieva Kanapeckaitė. 
Pirmokai konkurse atskleidė ir savo žinias, ir kūrybinius sugebėjimus: taisė netaisyklingus sakinius, piešiniais iliustravo klaidas, dainavo liaudies dainas, kūrė pasakas. Aktyvūs „sirgaliai“ papildė kiekvienos klasės taškų kraitį, atsakinėdami į klausimus. Ypač aktyvūs buvo pirmųjų klasių lietuvių kalbos mokytojai. Jie sugebėjo ir atsakyti į labai suktus klausimus, ir pašmaikštauti. 
Renginio pabaigoje direktoriaus pavaduotoja Danutė Sliosoraitė pasveikino tris geriausiai pasirodžiusias komandas: trečiąją vietą užėmė Ie klasė, antra liko Ib, o geriausiai lietuvių kalbą išmanančia klase pripažinta Ic.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/sebglt/domains/senajbg.lt/public_html/images/stories/viktorina2012