Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 16 Gruodis 2010 07:23

 Tęsiasi poezijos popiečių tradicija

Raisa JUREVIČIENĖ ir Sigita MATUZEVIČIENĖ, gimnazijos bibliotekininkės

Gimnazijos skaitykloje surengta dar viena poezijos popietė. Šįkart draugams ir poezijos gerbėjams savo kūrybą pristatė IIg klasės mokinys Adomas Jasiukėnas. Renginyje, be gimnazistų, dalyvavo Adomo tėtis, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Sliosoraitė, popietės iniciatorė lietuvių kalbos mokytoja Danutė Ašerienė, Adomo lietuvių kalbos mokytojas Egidijus Miknevičius, poeziją mėgstančios mokytojos Violeta Tunkūnienė, Lilija Svalbonienė, Nida Glinskienė.

Adomas rašo eiles ir pats jas dainuoja, skambindamas gitara. Kaip prisipažino jaunasis poetas, pradėjus mokytis muzikos kilo noras kurti dainas, rašyti joms žodžius. Susirinkusiuosius kiek nustebino kartais Adomo eilėraščiuose pasigirstančios liūdnos gaidos, nors visi pažįstantys gimnazistą tikino, kad kasdieniame gyvenime jis yra linksmas, guvus ir mandagiai su visais besisveikinantis jaunuolis.

Labai šiltai apie Adomą ir jo kūrybą kalbėjo draugai: pirmokė Kamilė Krasauskaitė, abiturientas Donatas Stakėnas, pati eilėraščius rašanti gimnazijos prezidentė Juta Liutkevičiūtė. Visi gimnazistui linkėjo, kad neužgestų kūrybinė ugnelė. Savo nuomonę apie Adomą ir jo kūrybą išsakė pavaduotoja D.Sliosoraitė, gerų žodžių negailėjo lietuvių kalbos mokytoja D.Ašerienė. Daugiausiai naudingų patarimų ir labai profesionalios kritikos pasakė Adomo lietuvių kalbos mokytojas E.Miknevičius. Jis tiki gimnazisto talentu ir linki rasti savitą kūrybos braižą. Adomas Jasiukėnas maloniai nustebo gavęs iš šio mokytojo dovanų irgi jauno poeto Vytauto Mačernio poezijos knygą.

Norėtume, kad poezijos popiečių tradicija gimnazijos skaitykloje būtų gyva. Jau vyko rudens ir žiemos popietės, o dabar lauksime, kad pavasarį bei vasaros pradžioje savo kūrybą pristatytų ir kiti bandantys rašyti gimnazistai.

1 2 3 4 5