Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Ketvirtadienis, 16 Sausis 2020 07:20

Būsimieji gimnazistai susipažįsta su JBG

 

Luka Tamulionytė, IVc

 

Antradienio popietę į gimnaziją sugužėjo būrys aštuntokų, norinčių susipažinti su mūsų mokykla bei sprendžiančių, kurioje mokykloje kitąmet norėtų mokytis. Pirmasis „Atvirų durų“ renginys, organizuotas Gimnazijos mokinių parlamento, buvo protmūšis, kurio metu savo jėgas išbandė net 12 komandų. Jų nariai buvo iš Panevėžio „Vilties“, „Šaltinio“, „Vyturio“, Alfonso Lipniūno, „Ąžuolo“, „Žemynos“ bei Beržų progimnazijų, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos. Pirmąją vietą iškovojo komanda „Mangai“, antrąją – „Silkius ir Silkutės“, o treti liko „Cukrus“. Džiaugiamės dalyvių gausa, aštuntokų domėjimusi mūsų gimnazija bei tikimės pasimatyti artėjančiuose renginiuose!