Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnazija 2022-2023 m.m.
Gimnazijos virtuali mokymosi aplinka
Naujienos
Gimnazija
Veikla
Bendruomenė
Straipsnių archyvas
 
 
Elektroninis dienynas
Svetainės medis
JBG Facebooke
Patyčių dėžutė
Gimnazijos garbės kodeksas
Gimnazijos biblioteka
Gimnazijos biblioteka socialiniame tinkle Facebook
Gimnazijos robotikos klubas socialiniame tinkle Facebook
Antradienis, 02 Vasaris 2016 09:21

Pirmasis gimnazijų lygos protų mūšis – sėkmingas!

 

Augustas ALEKNA, IIIc klasė

 

Šį mėnesį startavusi „Lietuvos gimnazijų lyga” visos šalies gimnazijų protams metė iššūkį – pakvietė susikauti nacionaliniu mastu vyksiančiuose protų mūšiuose ir įrodyti savo pranašumą. Protų kautynės, kuriose dalyvauti užsiregistravo daugiau nei 120 komandų iš visos Lietuvos, rengiamos didžiuosiuose apskričių miestuose.

Pirmajam žaidimui, pradėjusiam protų mūšių maratoną, buvo pasirinkta mūsų gimnazijos aktų salė. Į ją sausio 29-ąją susirinko ne tik Panevėžio „Minties“, Vytauto Žemkalnio, Juozo Miltinio gimnazijų komandos, bet atvyko ir svečių iš Anykščių, Obelių, Šeduvos, Pasvalio, Ukmergės.

Mūsų gimnazijai atstovavusioms dviem komandoms sekėsi puikiai. Viena jų, nurungusi 13 varžovų, užėmė pirmąją vietą ir visos Lietuvos turnyro lentelėje pateko į dešimtuką geriausių pirmojo žaidimo komandų. Komandos nariai Audronė Zutkytė, Jokimas Tamulionis, Kazimieras Simaška, Mantas Skačkauskas (visi – iš IVa klasės), Rokas Petrėnas (IIId) ir Augustas Alekna (IIIc) juokavo, kad laimėti padėjo savos gimnazijos sienos ir jų skleidžiama energija.

Kas mėnesį vyksiančiuose „Lietuvos gimnazijų lygos” protų mūšiuose komandos toliau varžysis dėl patekimo į finalą ir didžiausio prizo – kelionės į Strasbūrą. Abiem mūsų komandoms – dvylikai gimnazijos atstovų – linkime sėkmės, ryžto ir atkaklumo!

1
2
1
2
1/2 
start stop bwd fwd