2e
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:10
 
2e_1k_angl1
Koženiauskienė Nijolė
Tunkūnienė Violeta
A-2 (204)
A-4 (225)
///// 2e_Dail
Paužuolienė Lina
D (108)
2e_1k_angl3
Koženiauskienė Nijolė
Tunkūnienė Violeta
A-2 (204)
A-4 (225)
 
 
 
 
09:05
 
2e_Liet
Miknevičius Egidijus
L-1 (301)
2e_Liet
Miknevičius Egidijus
L-1 (301)
2e_1k_angl2
Koženiauskienė Nijolė
Tunkūnienė Violeta
A-2 (204)
A-4 (225)
2e_Fiz
Jurevičiūtė Jolanta
F-1(218)
2e_Geogr
Bražinskas Kęstas
(09:05) I-3(127)
 
10:00
 
2ef_KKult
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
sp.salė
2e_Liet
Miknevičius Egidijus
L-1 (301)
2e_2k_rus2
Gildutienė Asta
Tereščenko Nadiežda
R (117)
V (206)
2ce2_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Krasauskienė Virginija
L-3 (303)
Šakėnienė Virgina
Žilinskienė Gitana
Inf-1 (210)
Inf-3 (214)
E (224)
 
11:10
 
2e_Mat
Tumėnaitė Erika
M-4 (203)
2e_Istor
Sereikienė Auksė
I-4 (128)
2e_Chem
Krasnauskienė Ilona
(11:10) F-1(218)
2e_Techn
Arsabiene Ginta
Lazdauskaitė-Bagdonavičienė Jūratė
M (105)
Btch (201)
2ce1_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Diržytė Birutė
Krasauskienė Virginija
Mz (209)
Šakėnienė Virgina
Žilinskienė Gitana
Inf-1 (210)
Inf-2 (213)
 
12:20
 
2ef_KKult
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
sp.salė
2e_Mat
Tumėnaitė Erika
M-4 (203)
2e_Techn/Cs
Arsabiene Ginta
Brazdžiūnas Algimantas
Lazdauskaitė-Bagdonavičienė Jūratė
M (105)
Btch (201)
2e_Mat
Tumėnaitė Erika
M-4 (203)
 
13:15
 
2e_Chem
Krasnauskienė Ilona
(13:15) M-1 (207)
2e_Muz
Grobova Jelena
Mz (209)
2e_2k_rus1
Gildutienė Asta
R (117)
Tereščenko Nadiežda
A-4(211)
2e_Istor
Sereikienė Auksė
I-4 (128)
2e_Rmkl
Tumėnaitė Erika
M-4 (203)
 
14:10
 
2e_Fiz
Jurevičiūtė Jolanta
F-1(218)
2e_PilPagr
Sereikienė Auksė
I-4 (128)
2e_Biolog
Misevičienė Daina
(14:10) B (216)
2e_Liet
Miknevičius Egidijus
L-1 (301)
2e_Plkrsk
Miknevičius Egidijus
L-1 (301)
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 4.16.5 2020.10.02 10:41

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai