2c
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:10
 
 
 
 
/////  
 
 
2cd_Techn/Cs
 
Arsabiene Ginta
Brazdžiūnas Algimantas
Burbaitė Renata
Lazdauskaitė-Bagdonavičienė Jūratė
M (105)
Btch (201)
Inf-1 (210)
2c_1k_angl3
Kerbedienė Vida
Tumonytė Dalia
A-5(114)
A-1 (202)
 
09:05
 
2c_Mat
Jakutienė Meilutė
M-1 (207)
2c_Muz
Grobova Jelena
Mz (209)
2c_Dail
Paužuolienė Lina
D (108)
2cd_Tech
 
Arsabiene Ginta
Burbaitė Renata
Lazdauskaitė-Bagdonavičienė Jūratė
M (105)
Btch (201)
Inf-1 (210)
2c_Liet
Miknevičienė Rita
L-2 (302)
 
10:00
 
2c_Fiz
Jurevičiūtė Jolanta
F-1(218)
2c_Chem
Arsabiene Ginta
(10:00) Ch-1 (220)
2c_Mat
Jakutienė Meilutė
M-1 (207)
2c_Liet
Miknevičienė Rita
L-2 (302)
2ce2_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Krasauskienė Virginija
L-3 (303)
Šakėnienė Virgina
Žilinskienė Gitana
Inf-1 (210)
Inf-3 (214)
E (224)
 
11:10
 
2cd_KKult
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
sp.salė
2c_Mat
Jakutienė Meilutė
M-1 (207)
2c_2k_rv2
Gildutienė Asta
Tvarkūnienė Aurelija
R (117)
V (206)
2cd_KKult
 
Brazdžiūnas Algimantas
Klikūniene Ingrida
Lelytė Jolanta
sp.salė
sp.salė
2ce1_Inf/Dor
 
Burbaitė Renata
Diržytė Birutė
Krasauskienė Virginija
Mz (209)
Šakėnienė Virgina
Žilinskienė Gitana
Inf-1 (210)
Inf-2 (213)
 
12:20
 
2c_1k_angl1
Kerbedienė Vida
Tumonytė Dalia
A-5(114)
A-1 (202)
2c_Liet
Miknevičienė Rita
L-2 (302)
2c_Fiz
Jurevičiūtė Jolanta
F-1(218)
2c_PilPagr
Šulcienė Danutė
I-3(127)
 
13:15
 
2c_Chem
Arsabiene Ginta
(13:15) F-2 (219)
2c_Liet
Miknevičienė Rita
L-2 (302)
2c_1k_angl2
Kerbedienė Vida
Tumonytė Dalia
A-5(114)
A-1 (202)
2c_Istor
Šulcienė Danutė
I-3(127)
 
14:10
 
2c_Biolog
Gudaitė Violeta
B-2 (217)
2c_2k_rv1
Gildutienė Asta
Tvarkūnienė Aurelija
R (117)
V (206)
2c_Geogr
Bražinskas Kęstas
(14:10) L-1 (301)
2c_Istor
Šulcienė Danutė
I-3(127)
2c_Rmkl
Jakutienė Meilutė
M-1 (207)
 
15:05
 
 
 
 
2c_Plkrs
Miknevičienė Rita
L-2 (302)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 4.16.5 2020.09.10 14:58

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai